Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1316
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Jedna z teorii jest taka, ze podczas erupcji wulkanu Ararat tenze fragment lawy splynal ze zbocza az tu, gdyz gyz jest jednak kawalek od samej gory Ararat...
-
Dzieki za mile slowa :-) Na wyspie spedzilem pare godzin, ktore pzowiecilem na kontemplowanie tych widokow i robienie zdjec :-)
-
Dziękuję za tak pozytywną ocenę :-)
-
Dziękuję, Smoku, za wędrówkę po "powstańczej" wystawie sprzed lat i plusika. Pozdrawiam.
-
smoku, witam. Co slychac? Nie widze Cie jeszcze na liscie wystawowej od Iwonki. Nie zapomnij sie dopisac... :-)
-
Podziękowanie, ukłony i wiosenne pozdrowienia.
-
Dzieki za wizyte i plusiki :D
-
Jeszcze raz dzięki. Kłopot w tym, że z czasem najbardziej brakuje ... czasu ;-). Na razie więc 'moje na wierzchu', bo mogę oglądać Twoje ;-).
-
:)
Wiosna juz czeka na triumfalny przemarsz , to i nastroj pogodny :)
Z pozdrowieniem serdecznym
Mimbla
-
Dzięki za komentarz :-). W październiku, trasy pokrywały się częściowo. Temat trafił na koniec kolejki ;-), gdzie czeka już sporo 'przeterminowanych'. Pojedyncze egzemplarze mogą się pojawić w ramach nieustającej akcji zielony balonik=fotka ;-). Z przyjemnością oglądam znana już miejsca w Twoim ujęciu :-).
-
Jedna z teorii jest taka, ze podczas erupcji wulkanu Ararat tenze fragment lawy splynal ze zbocza az tu, gdyz gyz jest jednak kawalek od samej gory Ararat...
-
Dzieki za mile slowa :-) Na wyspie spedzilem pare godzin, ktore pzowiecilem na kontemplowanie tych widokow i robienie zdjec :-)
-
Dziękuję za tak pozytywną ocenę :-)
-
Dziękuję, Smoku, za wędrówkę po "powstańczej" wystawie sprzed lat i plusika. Pozdrawiam.
-
smoku, witam. Co slychac? Nie widze Cie jeszcze na liscie wystawowej od Iwonki. Nie zapomnij sie dopisac... :-)
-
Podziękowanie, ukłony i wiosenne pozdrowienia.
-
Dzieki za wizyte i plusiki :D
-
Jeszcze raz dzięki. Kłopot w tym, że z czasem najbardziej brakuje ... czasu ;-). Na razie więc 'moje na wierzchu', bo mogę oglądać Twoje ;-).
-
:)
Wiosna juz czeka na triumfalny przemarsz , to i nastroj pogodny :)
Z pozdrowieniem serdecznym
Mimbla -
Dzięki za komentarz :-). W październiku, trasy pokrywały się częściowo. Temat trafił na koniec kolejki ;-), gdzie czeka już sporo 'przeterminowanych'. Pojedyncze egzemplarze mogą się pojawić w ramach nieustającej akcji zielony balonik=fotka ;-). Z przyjemnością oglądam znana już miejsca w Twoim ujęciu :-).