Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1316

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (24.03.2010 16:15)
    Jedna z teorii jest taka, ze podczas erupcji wulkanu Ararat tenze fragment lawy splynal ze zbocza az tu, gdyz gyz jest jednak kawalek od samej gory Ararat...
  2. s.wawelski
    s.wawelski (24.03.2010 16:09)
    Dzieki za mile slowa :-) Na wyspie spedzilem pare godzin, ktore pzowiecilem na kontemplowanie tych widokow i robienie zdjec :-)
  3. city_hopper
    city_hopper (20.03.2010 11:43)
    Dziękuję za tak pozytywną ocenę :-)
  4. lmichorowski
    lmichorowski (19.03.2010 23:12)
    Dziękuję, Smoku, za wędrówkę po "powstańczej" wystawie sprzed lat i plusika. Pozdrawiam.
  5. mapew
    mapew (19.03.2010 21:40)
    smoku, witam. Co slychac? Nie widze Cie jeszcze na liscie wystawowej od Iwonki. Nie zapomnij sie dopisac... :-)
  6. kubdu
    kubdu (19.03.2010 18:03)
    Podziękowanie, ukłony i wiosenne pozdrowienia.
  7. loka1963
    loka1963 (19.03.2010 0:09)
    Dzieki za wizyte i plusiki :D
  8. city_hopper
    city_hopper (18.03.2010 18:09)
    Jeszcze raz dzięki. Kłopot w tym, że z czasem najbardziej brakuje ... czasu ;-). Na razie więc 'moje na wierzchu', bo mogę oglądać Twoje ;-).
  9. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (18.03.2010 15:11)
    :)

    Wiosna juz czeka na triumfalny przemarsz , to i nastroj pogodny :)

    Z pozdrowieniem serdecznym

    Mimbla
  10. city_hopper
    city_hopper (17.03.2010 20:58)
    Dzięki za komentarz :-). W październiku, trasy pokrywały się częściowo. Temat trafił na koniec kolejki ;-), gdzie czeka już sporo 'przeterminowanych'. Pojedyncze egzemplarze mogą się pojawić w ramach nieustającej akcji zielony balonik=fotka ;-). Z przyjemnością oglądam znana już miejsca w Twoim ujęciu :-).