Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1315

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (25.03.2010 9:07)
    Co zrobic :-) Ja tez mam takich kilka kwiatkow, ktorych nawiasem mowiac, w ogole nie moge usunac, choc probowalem, oj probowalem :-))
  2. city_hopper
    city_hopper (25.03.2010 8:26)
    Dzięki za zwrócenie uwagi. Według kolumbera w Japonii jest tylko jedna Osaka i to wcale nie jest trzecie co do wielkości miasto Japonii w regionie Kansai (Kinki) :-P. Baza, wyszukiwarka i mapa kolumbera roją się od wad i błędów, ale to jest chyba największe pominięte przez nich miasto (2,6 mln ludności). Niestety, od ponad roku nie widzę w tym zakresie żadnej poprawy serwisu :-(.
  3. s.wawelski
    s.wawelski (24.03.2010 17:29)
    Tez moze byc, choc misje krecono w roznych miejscach, a scene kulminacyjna w Foz do Iguazu.
  4. s.wawelski
    s.wawelski (24.03.2010 17:27)
    Poki co, dajemy sobie rade :-)
  5. city_hopper
    city_hopper (24.03.2010 17:19)
    A to dla odmiany kojarzy mi się z 'Misją' R. Joffe'a ;-)
  6. city_hopper
    city_hopper (24.03.2010 17:17)
    Fitzcarraldo to kultowy film. Też od razu mi się skojarzył z tym zdjęciem.
  7. mapew
    mapew (24.03.2010 17:10)
    Witaj smoku. Widze Cie online. Jak udaje sie podroz? Zycze Ci dalej wszystkiego najlepszego :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (24.03.2010 16:42)
    Twoje slowa brzmia jak muzyczny podklad :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (24.03.2010 16:39)
    ...i jeszcze muzyka bzykajacych swierszczy... :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (24.03.2010 16:34)
    Ale sie to zdjecie doczekalo pieknej oprawy literackiej :-) Dzieki!!