Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1315
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Co zrobic :-) Ja tez mam takich kilka kwiatkow, ktorych nawiasem mowiac, w ogole nie moge usunac, choc probowalem, oj probowalem :-))
-
Dzięki za zwrócenie uwagi. Według kolumbera w Japonii jest tylko jedna Osaka i to wcale nie jest trzecie co do wielkości miasto Japonii w regionie Kansai (Kinki) :-P. Baza, wyszukiwarka i mapa kolumbera roją się od wad i błędów, ale to jest chyba największe pominięte przez nich miasto (2,6 mln ludności). Niestety, od ponad roku nie widzę w tym zakresie żadnej poprawy serwisu :-(.
-
Tez moze byc, choc misje krecono w roznych miejscach, a scene kulminacyjna w Foz do Iguazu.
-
Poki co, dajemy sobie rade :-)
-
A to dla odmiany kojarzy mi się z 'Misją' R. Joffe'a ;-)
-
Fitzcarraldo to kultowy film. Też od razu mi się skojarzył z tym zdjęciem.
-
Witaj smoku. Widze Cie online. Jak udaje sie podroz? Zycze Ci dalej wszystkiego najlepszego :-)
-
Twoje slowa brzmia jak muzyczny podklad :-)
-
...i jeszcze muzyka bzykajacych swierszczy... :-)
-
Ale sie to zdjecie doczekalo pieknej oprawy literackiej :-) Dzieki!!
-
Co zrobic :-) Ja tez mam takich kilka kwiatkow, ktorych nawiasem mowiac, w ogole nie moge usunac, choc probowalem, oj probowalem :-))
-
Dzięki za zwrócenie uwagi. Według kolumbera w Japonii jest tylko jedna Osaka i to wcale nie jest trzecie co do wielkości miasto Japonii w regionie Kansai (Kinki) :-P. Baza, wyszukiwarka i mapa kolumbera roją się od wad i błędów, ale to jest chyba największe pominięte przez nich miasto (2,6 mln ludności). Niestety, od ponad roku nie widzę w tym zakresie żadnej poprawy serwisu :-(.
-
Tez moze byc, choc misje krecono w roznych miejscach, a scene kulminacyjna w Foz do Iguazu.
-
Poki co, dajemy sobie rade :-)
-
A to dla odmiany kojarzy mi się z 'Misją' R. Joffe'a ;-)
-
Fitzcarraldo to kultowy film. Też od razu mi się skojarzył z tym zdjęciem.
-
Witaj smoku. Widze Cie online. Jak udaje sie podroz? Zycze Ci dalej wszystkiego najlepszego :-)
-
Twoje slowa brzmia jak muzyczny podklad :-)
-
...i jeszcze muzyka bzykajacych swierszczy... :-)
-
Ale sie to zdjecie doczekalo pieknej oprawy literackiej :-) Dzieki!!