Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1314
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Ma naped rakietowy :-)
-
tylko brakuje skrzydeł, skrzel i błon pławnych... ;) :P
-
No to teraz o reczniczek poprosze :-0
-
Ahoj, Smoku! :) [chlust z wiadra] :D ;)
-
Alleluja, Smoku ! Alleluja ! Pogodnych i radosnych Świat Wielkanocnych.
-
Smoku, najserdeczniejsze zyczenia zdrowych, radosnych i pogodnych Swiat Wielkanocnych.
Jestescie jeszcze w podrozy, czy juz ja zakonczyliscie?
Czekam juz na pierwsze zdjecia :)
-
Dziękuję, Smoku, za rejs do Helsinek i plusika. Pozdrawiam.
-
Dzięki Smoku że wpadłeś na moją Wyspę. Gdybyś był przejazdem w pobliżu zapraszam ponownie!
-
Muchas gracias senor ;-)
-
Dziękuję za plusy oddane na kubańskie fotki :-)
-
Ma naped rakietowy :-)
-
tylko brakuje skrzydeł, skrzel i błon pławnych... ;) :P
-
No to teraz o reczniczek poprosze :-0
-
Ahoj, Smoku! :) [chlust z wiadra] :D ;)
-
Alleluja, Smoku ! Alleluja ! Pogodnych i radosnych Świat Wielkanocnych.
-
Smoku, najserdeczniejsze zyczenia zdrowych, radosnych i pogodnych Swiat Wielkanocnych.
Jestescie jeszcze w podrozy, czy juz ja zakonczyliscie?
Czekam juz na pierwsze zdjecia :) -
Dziękuję, Smoku, za rejs do Helsinek i plusika. Pozdrawiam.
-
Dzięki Smoku że wpadłeś na moją Wyspę. Gdybyś był przejazdem w pobliżu zapraszam ponownie!
-
Muchas gracias senor ;-)
-
Dziękuję za plusy oddane na kubańskie fotki :-)