Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1314

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (05.04.2010 15:52)
    Ma naped rakietowy :-)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (05.04.2010 14:49)
    tylko brakuje skrzydeł, skrzel i błon pławnych... ;) :P
  3. s.wawelski
    s.wawelski (05.04.2010 14:43)
    No to teraz o reczniczek poprosze :-0
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (05.04.2010 14:38)
    Ahoj, Smoku! :) [chlust z wiadra] :D ;)
  5. kubdu
    kubdu (02.04.2010 23:25)
    Alleluja, Smoku ! Alleluja ! Pogodnych i radosnych Świat Wielkanocnych.
  6. mapew
    mapew (02.04.2010 23:15)
    Smoku, najserdeczniejsze zyczenia zdrowych, radosnych i pogodnych Swiat Wielkanocnych.
    Jestescie jeszcze w podrozy, czy juz ja zakonczyliscie?
    Czekam juz na pierwsze zdjecia :)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (27.03.2010 20:37)
    Dziękuję, Smoku, za rejs do Helsinek i plusika. Pozdrawiam.
  8. tykuspl
    tykuspl (27.03.2010 18:26)
    Dzięki Smoku że wpadłeś na moją Wyspę. Gdybyś był przejazdem w pobliżu zapraszam ponownie!
  9. city_hopper
    city_hopper (26.03.2010 0:34)
    Muchas gracias senor ;-)
  10. anna.wujec
    anna.wujec (25.03.2010 19:12)
    Dziękuję za plusy oddane na kubańskie fotki :-)