Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1313

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. czarny.pol
    czarny.pol (07.04.2010 18:55)
    zapraszam do oglądania i oceniania moich podróży i zdjęć... już w wakacje wybieram się na nową wyprawę i poznawanie Europy
  2. czarny.pol
    czarny.pol (07.04.2010 18:52)
    bardzo mi się podobała podróż z Australii i Ameryki Południowej. Myślę, że kochasz tą Amerykę ... :-)

    Pozdrawiam
  3. czarny.pol
    czarny.pol (07.04.2010 16:27)
    Duuże kaktusy +
  4. czarny.pol
    czarny.pol (07.04.2010 16:27)
    + znaczy się :-)
  5. czarny.pol
    czarny.pol (07.04.2010 16:26)
    Świetne zdjęcia *
  6. siuniek
    siuniek (07.04.2010 9:23)
    dzięki za odwiedziny i plusiki. Zapraszam ponownie!
  7. s.wawelski
    s.wawelski (05.04.2010 23:55)
    O, na to sie nie dam podpuscic :-)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (05.04.2010 16:26)
    parzystokopytny jaszczurkokoniokotopies z pazurami orła :D
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (05.04.2010 16:25)
    no tak.. ta wojskowa grochówka.. :P
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (05.04.2010 16:25)
    nie ma tak dobrze :P zionij ogniem i się osusz :P