Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1313
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
zapraszam do oglądania i oceniania moich podróży i zdjęć... już w wakacje wybieram się na nową wyprawę i poznawanie Europy
-
bardzo mi się podobała podróż z Australii i Ameryki Południowej. Myślę, że kochasz tą Amerykę ... :-)
Pozdrawiam
-
Duuże kaktusy +
-
+ znaczy się :-)
-
Świetne zdjęcia *
-
dzięki za odwiedziny i plusiki. Zapraszam ponownie!
-
O, na to sie nie dam podpuscic :-)
-
parzystokopytny jaszczurkokoniokotopies z pazurami orła :D
-
no tak.. ta wojskowa grochówka.. :P
-
nie ma tak dobrze :P zionij ogniem i się osusz :P
-
zapraszam do oglądania i oceniania moich podróży i zdjęć... już w wakacje wybieram się na nową wyprawę i poznawanie Europy
-
bardzo mi się podobała podróż z Australii i Ameryki Południowej. Myślę, że kochasz tą Amerykę ... :-)
Pozdrawiam -
Duuże kaktusy +
-
+ znaczy się :-)
-
Świetne zdjęcia *
-
dzięki za odwiedziny i plusiki. Zapraszam ponownie!
-
O, na to sie nie dam podpuscic :-)
-
parzystokopytny jaszczurkokoniokotopies z pazurami orła :D
-
no tak.. ta wojskowa grochówka.. :P
-
nie ma tak dobrze :P zionij ogniem i się osusz :P