Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1312
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Ja w zyciu duzo ergow nie widzialem i mi sie wydawalo, ze sa do siebie raczej podobne, ale widze, ze taki ekspert desertolog jak Ty, rozroznia je i Erg Chebbi zauwazy od razu :-)) Jestem pod wrazeniem!!
-
Witaj Smoku, oczywiscie ogladalem juz Twoje fajne zdjecia. Jak sie pojawia na Kolumberze to zaplusikuje :-)
Oczywiscie rozpoznalem wiele miejsc, np. meczet w Casablance, garbarnie w Fez, Marakesz, kasbe w Skoura, wydmy w Erg Chebbi,....
Dzieki za gratulacje, a z ogladaniem nie musisz sie stresowac, zdjec moich nie usuwam... ;-)
-
Oh, pojawily sie juz!!!
Zabieram sie za ogladanie :-))
-
Smoku, dziekuje Ci serdecznie za odwiedziny i mile plusiki.
Wypatruje juz od czasu do czasu Twoich nowych zdjec.
Zaraz zajrze na Twoja strone :-)
-
Tak cierpliwie czekałam na dodanie przez kogoś notatki z Australii, a zwłaszcza chodziło mi o Perth no i się doczekałam, dzięki wielkie :]
-
Smoku, bardzo dziękuję za odwiedziny w mojej Tajlandii. Z przyjemnością przeglądnę Twoje podróże, ale pewnie to trochę potrwa, jako że będąć 'nowym' potrwa to trochę dłużej :D
-
nie mogę się już doczekać zdjęć i podróży z Kraju Kwitnącej Wiśni... widziałem tylko dwie podróże z Azji Voya i Sagnes i bardzo mi się podobały. Myślę, że twoja również mi się spodoba. Moja podróż zaczyna się w sierpniu. Jadę do Austrii i do Włoch. Wcześniej mogę jeszcze opisać wyprawę na Hel.
Pozdrawiam CZarek
-
dzięki za poświęcony mojemu Izraelowi czas, liczne plusy i miłe słowa :) Fakt, dużo tego wyszło, ale nie wiedziałam co odrzucić. Mam nadzieję, że da się dobrnąć do końca :)
-
ciekawe ... ja bardziej lubie nowoczesne
-
Świetne +
-
Ja w zyciu duzo ergow nie widzialem i mi sie wydawalo, ze sa do siebie raczej podobne, ale widze, ze taki ekspert desertolog jak Ty, rozroznia je i Erg Chebbi zauwazy od razu :-)) Jestem pod wrazeniem!!
-
Witaj Smoku, oczywiscie ogladalem juz Twoje fajne zdjecia. Jak sie pojawia na Kolumberze to zaplusikuje :-)
Oczywiscie rozpoznalem wiele miejsc, np. meczet w Casablance, garbarnie w Fez, Marakesz, kasbe w Skoura, wydmy w Erg Chebbi,....
Dzieki za gratulacje, a z ogladaniem nie musisz sie stresowac, zdjec moich nie usuwam... ;-) -
Oh, pojawily sie juz!!!
Zabieram sie za ogladanie :-)) -
Smoku, dziekuje Ci serdecznie za odwiedziny i mile plusiki.
Wypatruje juz od czasu do czasu Twoich nowych zdjec.
Zaraz zajrze na Twoja strone :-) -
Tak cierpliwie czekałam na dodanie przez kogoś notatki z Australii, a zwłaszcza chodziło mi o Perth no i się doczekałam, dzięki wielkie :]
-
Smoku, bardzo dziękuję za odwiedziny w mojej Tajlandii. Z przyjemnością przeglądnę Twoje podróże, ale pewnie to trochę potrwa, jako że będąć 'nowym' potrwa to trochę dłużej :D
-
nie mogę się już doczekać zdjęć i podróży z Kraju Kwitnącej Wiśni... widziałem tylko dwie podróże z Azji Voya i Sagnes i bardzo mi się podobały. Myślę, że twoja również mi się spodoba. Moja podróż zaczyna się w sierpniu. Jadę do Austrii i do Włoch. Wcześniej mogę jeszcze opisać wyprawę na Hel.
Pozdrawiam CZarek
-
dzięki za poświęcony mojemu Izraelowi czas, liczne plusy i miłe słowa :) Fakt, dużo tego wyszło, ale nie wiedziałam co odrzucić. Mam nadzieję, że da się dobrnąć do końca :)
-
ciekawe ... ja bardziej lubie nowoczesne
-
Świetne +