Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1312

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (14.04.2010 20:16)
    Ja w zyciu duzo ergow nie widzialem i mi sie wydawalo, ze sa do siebie raczej podobne, ale widze, ze taki ekspert desertolog jak Ty, rozroznia je i Erg Chebbi zauwazy od razu :-)) Jestem pod wrazeniem!!
  2. mapew
    mapew (14.04.2010 17:17)
    Witaj Smoku, oczywiscie ogladalem juz Twoje fajne zdjecia. Jak sie pojawia na Kolumberze to zaplusikuje :-)
    Oczywiscie rozpoznalem wiele miejsc, np. meczet w Casablance, garbarnie w Fez, Marakesz, kasbe w Skoura, wydmy w Erg Chebbi,....
    Dzieki za gratulacje, a z ogladaniem nie musisz sie stresowac, zdjec moich nie usuwam... ;-)
  3. mapew
    mapew (13.04.2010 21:06)
    Oh, pojawily sie juz!!!
    Zabieram sie za ogladanie :-))
  4. mapew
    mapew (13.04.2010 21:04)
    Smoku, dziekuje Ci serdecznie za odwiedziny i mile plusiki.
    Wypatruje juz od czasu do czasu Twoich nowych zdjec.
    Zaraz zajrze na Twoja strone :-)
  5. candelaria
    candelaria (09.04.2010 18:47)
    Tak cierpliwie czekałam na dodanie przez kogoś notatki z Australii, a zwłaszcza chodziło mi o Perth no i się doczekałam, dzięki wielkie :]
  6. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (09.04.2010 7:29)
    Smoku, bardzo dziękuję za odwiedziny w mojej Tajlandii. Z przyjemnością przeglądnę Twoje podróże, ale pewnie to trochę potrwa, jako że będąć 'nowym' potrwa to trochę dłużej :D
  7. czarny.pol
    czarny.pol (08.04.2010 18:41)
    nie mogę się już doczekać zdjęć i podróży z Kraju Kwitnącej Wiśni... widziałem tylko dwie podróże z Azji Voya i Sagnes i bardzo mi się podobały. Myślę, że twoja również mi się spodoba. Moja podróż zaczyna się w sierpniu. Jadę do Austrii i do Włoch. Wcześniej mogę jeszcze opisać wyprawę na Hel.

    Pozdrawiam CZarek

  8. siuniek
    siuniek (08.04.2010 9:57)
    dzięki za poświęcony mojemu Izraelowi czas, liczne plusy i miłe słowa :) Fakt, dużo tego wyszło, ale nie wiedziałam co odrzucić. Mam nadzieję, że da się dobrnąć do końca :)
  9. czarny.pol
    czarny.pol (07.04.2010 19:01)
    ciekawe ... ja bardziej lubie nowoczesne
  10. czarny.pol
    czarny.pol (07.04.2010 18:55)
    Świetne +