Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1311
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
I to od wielu wiekow... :-)
-
hmm ogródek a roślinek brak tylko kamienie rosną ciekawe :)
-
mieszkać w takim zamku ehh ... :)
-
tylko cosik makaronu w tej zupie nie widac xD
-
wyścig szczurów Alfa przegrywa jak widać xD
-
Komentując Twój wpis, w którym dziękujesz mi za wizytę w Japonii, pozwolę sobie na podzielenie się nagłym olśnieniem: a więc byłem w Japonii!!! Tyle, że per procura ;-)
-
świetne zdjęcia... które zasługują na + na razie dam tylko za podróż a za zdjęcia jak będe miał więcej czasu
Pozdrawiam CZarek
-
Moj w zasadzie tez jest pierwszy prawdziwy, wiec bede go dobrze pamietal :-)
-
Erg Chebbi byl moim pierwszym prawdziwym :-) A tego sie nie zapomina ;-)
Serdeczne dzieki smoku za odwiedziny
-
To teraz w ten weekend twoje miasto będzie sparaliżowane i z pełną ochroną ... Barack Obama wszystkie wielkie osoby... pojedź na lotnisko i zrób Air Force One zdjęcie jeśli się uda ... bo taka możliwość już się może nie powtórzyć
Pozdrawaiam CZarek
-
I to od wielu wiekow... :-)
-
hmm ogródek a roślinek brak tylko kamienie rosną ciekawe :)
-
mieszkać w takim zamku ehh ... :)
-
tylko cosik makaronu w tej zupie nie widac xD
-
wyścig szczurów Alfa przegrywa jak widać xD
-
Komentując Twój wpis, w którym dziękujesz mi za wizytę w Japonii, pozwolę sobie na podzielenie się nagłym olśnieniem: a więc byłem w Japonii!!! Tyle, że per procura ;-)
-
świetne zdjęcia... które zasługują na + na razie dam tylko za podróż a za zdjęcia jak będe miał więcej czasu
Pozdrawiam CZarek -
Moj w zasadzie tez jest pierwszy prawdziwy, wiec bede go dobrze pamietal :-)
-
Erg Chebbi byl moim pierwszym prawdziwym :-) A tego sie nie zapomina ;-)
Serdeczne dzieki smoku za odwiedziny -
To teraz w ten weekend twoje miasto będzie sparaliżowane i z pełną ochroną ... Barack Obama wszystkie wielkie osoby... pojedź na lotnisko i zrób Air Force One zdjęcie jeśli się uda ... bo taka możliwość już się może nie powtórzyć
Pozdrawaiam CZarek
