Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1311

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (15.04.2010 23:19)
    I to od wielu wiekow... :-)
  2. gatesin
    gatesin (15.04.2010 18:19)
    hmm ogródek a roślinek brak tylko kamienie rosną ciekawe :)
  3. gatesin
    gatesin (15.04.2010 17:54)
    mieszkać w takim zamku ehh ... :)
  4. gatesin
    gatesin (15.04.2010 17:50)
    tylko cosik makaronu w tej zupie nie widac xD
  5. gatesin
    gatesin (15.04.2010 17:46)
    wyścig szczurów Alfa przegrywa jak widać xD
  6. latyn20
    latyn20 (15.04.2010 17:31)
    Komentując Twój wpis, w którym dziękujesz mi za wizytę w Japonii, pozwolę sobie na podzielenie się nagłym olśnieniem: a więc byłem w Japonii!!! Tyle, że per procura ;-)
  7. czarny.pol
    czarny.pol (15.04.2010 17:00)
    świetne zdjęcia... które zasługują na + na razie dam tylko za podróż a za zdjęcia jak będe miał więcej czasu


    Pozdrawiam CZarek
  8. s.wawelski
    s.wawelski (14.04.2010 23:38)
    Moj w zasadzie tez jest pierwszy prawdziwy, wiec bede go dobrze pamietal :-)
  9. mapew
    mapew (14.04.2010 22:46)
    Erg Chebbi byl moim pierwszym prawdziwym :-) A tego sie nie zapomina ;-)
    Serdeczne dzieki smoku za odwiedziny
  10. czarny.pol
    czarny.pol (14.04.2010 20:49)
    To teraz w ten weekend twoje miasto będzie sparaliżowane i z pełną ochroną ... Barack Obama wszystkie wielkie osoby... pojedź na lotnisko i zrób Air Force One zdjęcie jeśli się uda ... bo taka możliwość już się może nie powtórzyć

    Pozdrawaiam CZarek