Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1310
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Smoku, dziękuję Ci za odwiedziny i liczne tatrzańskie plusy i komentarze. Serdecznie pozdrawiam.
-
Witaj Tomku, dziekuje Ci za kolejne odwiedziny i plusiki.
Przypuszczam, ze masz na mysli to zdjecie:
http://kolumber.pl/photos/show/233523
-
Smoku, widze, ze Namibia Cie wciagnela. Serdecznie dziekuje Ci za tyle plusikow i fajnych komentarzy :)
-
dzięki
-
smok w ogródku ! dzięki za plusy
-
Tak a ja prosiłbym o przetłumaczenie tych kreseczek xD bo jakkolwiek czytam to nie rozumiem :)
-
Szogunowi sie tam dobrze zylo... :-)
-
Gotuje sie osobno, aby smaki sie nie pomieszaly... :-0
-
Od czegos trzeba zaczac, wazne, ze juz zrobiles pierwszy krok :-))
-
Umiejetnie sie ja przyblokowalo - to czesc taktyki :-)
-
Smoku, dziękuję Ci za odwiedziny i liczne tatrzańskie plusy i komentarze. Serdecznie pozdrawiam.
-
Witaj Tomku, dziekuje Ci za kolejne odwiedziny i plusiki.
Przypuszczam, ze masz na mysli to zdjecie:
http://kolumber.pl/photos/show/233523 -
Smoku, widze, ze Namibia Cie wciagnela. Serdecznie dziekuje Ci za tyle plusikow i fajnych komentarzy :)
-
dzięki
-
smok w ogródku ! dzięki za plusy
-
Tak a ja prosiłbym o przetłumaczenie tych kreseczek xD bo jakkolwiek czytam to nie rozumiem :)
-
Szogunowi sie tam dobrze zylo... :-)
-
Gotuje sie osobno, aby smaki sie nie pomieszaly... :-0
-
Od czegos trzeba zaczac, wazne, ze juz zrobiles pierwszy krok :-))
-
Umiejetnie sie ja przyblokowalo - to czesc taktyki :-)