Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1310

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (17.04.2010 22:58)
    Smoku, dziękuję Ci za odwiedziny i liczne tatrzańskie plusy i komentarze. Serdecznie pozdrawiam.
  2. mapew
    mapew (17.04.2010 18:44)
    Witaj Tomku, dziekuje Ci za kolejne odwiedziny i plusiki.
    Przypuszczam, ze masz na mysli to zdjecie:
    http://kolumber.pl/photos/show/233523
  3. mapew
    mapew (17.04.2010 11:34)
    Smoku, widze, ze Namibia Cie wciagnela. Serdecznie dziekuje Ci za tyle plusikow i fajnych komentarzy :)
  4. voyager747
    voyager747 (16.04.2010 21:55)
    dzięki
  5. mj1945
    mj1945 (16.04.2010 10:23)
    smok w ogródku ! dzięki za plusy
  6. gatesin
    gatesin (16.04.2010 0:24)
    Tak a ja prosiłbym o przetłumaczenie tych kreseczek xD bo jakkolwiek czytam to nie rozumiem :)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (15.04.2010 23:29)
    Szogunowi sie tam dobrze zylo... :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (15.04.2010 23:28)
    Gotuje sie osobno, aby smaki sie nie pomieszaly... :-0
  9. s.wawelski
    s.wawelski (15.04.2010 23:25)
    Od czegos trzeba zaczac, wazne, ze juz zrobiles pierwszy krok :-))
  10. s.wawelski
    s.wawelski (15.04.2010 23:20)
    Umiejetnie sie ja przyblokowalo - to czesc taktyki :-)