Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2903

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 22:51)
    :))) dzięki, delfiny mają miękki brzuch, tym bardziej musi uważać :)
  2. renataglin
    renataglin (21.05.2009 22:47)
    to nieśmiało rzeknę - ten delfin także mi się podoba :)
  3. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 22:11)
    Renata, dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:55)
    Renata :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:55)
    wieżowców w Warszawie, USA, Dubaju, wszędzie :)
  6. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:53)
    Oj sporo jest miejsc gdzie mnie nie było, a wybieram zwykle jakieś cieplejsze rejony, ciepłe może itp.
    Może kiedyś, kto wie ? :)
  7. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:52)
    pasa nie widać za bardzo, ale widać terminal :)
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (21.05.2009 21:51)
    Voyager : )
  9. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:51)
    Zawsze staram się złapać sam samolot, druty, płoty, drzewa itp. zwykle się wycina :)
    Dzięki.
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:50)
    no i pas startowy ;) :P