Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2904
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
fajne z tym drutem...
-
może gdzieś do Szwecji, Iwonka lubi tamte rejony :) Mój znajomy ciągle tam z nimi lata :)
-
zauważyliście? Sławek ma hopla ;) na punkcie samolotów i wieżowców w USA... :P hyhy ;)
-
plus za odwagę :P
-
pewnie i różowiutki :)
Wszystkim dziękuję za plusiki.
-
Uuuhh, Iwonka, ubiegłaś mnie... a chciałem napisać, że się porysuje... :P
-
na próbę, coś tego.... tylko dokąd? :)
-
WizzAir jednak ładniejsiejszy ;)
-
LOL!! :D "na dysku się nie psują!" :D :D :D Dobre :)))))
-
to tzw. "jumbojecik " :)) dzięki
-
fajne z tym drutem...
-
może gdzieś do Szwecji, Iwonka lubi tamte rejony :) Mój znajomy ciągle tam z nimi lata :)
-
zauważyliście? Sławek ma hopla ;) na punkcie samolotów i wieżowców w USA... :P hyhy ;)
-
plus za odwagę :P
-
pewnie i różowiutki :)
Wszystkim dziękuję za plusiki.
-
Uuuhh, Iwonka, ubiegłaś mnie... a chciałem napisać, że się porysuje... :P
-
na próbę, coś tego.... tylko dokąd? :)
-
WizzAir jednak ładniejsiejszy ;)
-
LOL!! :D "na dysku się nie psują!" :D :D :D Dobre :)))))
-
to tzw. "jumbojecik " :)) dzięki