Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2904

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. fiera_loca
    fiera_loca (21.05.2009 21:49)
    fajne z tym drutem...
  2. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:49)
    może gdzieś do Szwecji, Iwonka lubi tamte rejony :) Mój znajomy ciągle tam z nimi lata :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:48)
    zauważyliście? Sławek ma hopla ;) na punkcie samolotów i wieżowców w USA... :P hyhy ;)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:48)
    plus za odwagę :P
  5. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:48)
    pewnie i różowiutki :)
    Wszystkim dziękuję za plusiki.
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:47)
    Uuuhh, Iwonka, ubiegłaś mnie... a chciałem napisać, że się porysuje... :P
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:47)
    na próbę, coś tego.... tylko dokąd? :)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:46)
    WizzAir jednak ładniejsiejszy ;)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:46)
    LOL!! :D "na dysku się nie psują!" :D :D :D Dobre :)))))
  10. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:46)
    to tzw. "jumbojecik " :)) dzięki