Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2902
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tak nas przyzwyczaiłeś, ale te zdjęcia tez są ładne.
-
a powinny ? :)) nie chcę zanudzać :)
-
Sławku, a samolotów dzisiaj nie będzie?
-
tu też nie ma komentarzy ? przecież tu dawno temu coś pisaliśmy, dziwne to :(
Dzięki za plusy, wszystko zniknęło.
-
ale za to kilkadziesiąt razy większe :))
-
Sławku - wdzięczny dino :)
-
dzięki Sylwek :) Ty masz prawdziwe ptaki, a ja tylko takie stalowe :)
-
trzyma dystans do tych zasieków :)
-
No ja myślę :) Cały czas Cię zachęcam i przekonuję do tych stalowych ptaków :))
-
Sławku, jak przyjadę do W-wy, to wizyta u wylotu pasa startowego będzie obowiązkowym punktem wycieczki, nawet jak by się rodzina miała na mnie obrazić.
-
tak nas przyzwyczaiłeś, ale te zdjęcia tez są ładne.
-
a powinny ? :)) nie chcę zanudzać :)
-
Sławku, a samolotów dzisiaj nie będzie?
-
tu też nie ma komentarzy ? przecież tu dawno temu coś pisaliśmy, dziwne to :(
Dzięki za plusy, wszystko zniknęło. -
ale za to kilkadziesiąt razy większe :))
-
Sławku - wdzięczny dino :)
-
dzięki Sylwek :) Ty masz prawdziwe ptaki, a ja tylko takie stalowe :)
-
trzyma dystans do tych zasieków :)
-
No ja myślę :) Cały czas Cię zachęcam i przekonuję do tych stalowych ptaków :))
-
Sławku, jak przyjadę do W-wy, to wizyta u wylotu pasa startowego będzie obowiązkowym punktem wycieczki, nawet jak by się rodzina miała na mnie obrazić.