Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2902

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. iwonka55h
    iwonka55h (22.05.2009 22:15)
    tak nas przyzwyczaiłeś, ale te zdjęcia tez są ładne.
  2. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 22:09)
    a powinny ? :)) nie chcę zanudzać :)
  3. iwonka55h
    iwonka55h (22.05.2009 22:07)
    Sławku, a samolotów dzisiaj nie będzie?
  4. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 21:52)
    tu też nie ma komentarzy ? przecież tu dawno temu coś pisaliśmy, dziwne to :(
    Dzięki za plusy, wszystko zniknęło.
  5. dino
    dino (22.05.2009 1:48)
    ale za to kilkadziesiąt razy większe :))
  6. dino
    dino (22.05.2009 1:46)
    Sławku - wdzięczny dino :)
  7. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 0:48)
    dzięki Sylwek :) Ty masz prawdziwe ptaki, a ja tylko takie stalowe :)
  8. dino
    dino (22.05.2009 0:43)
    trzyma dystans do tych zasieków :)
  9. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:05)
    No ja myślę :) Cały czas Cię zachęcam i przekonuję do tych stalowych ptaków :))
  10. iwonka55h
    iwonka55h (21.05.2009 23:04)
    Sławku, jak przyjadę do W-wy, to wizyta u wylotu pasa startowego będzie obowiązkowym punktem wycieczki, nawet jak by się rodzina miała na mnie obrazić.