Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2905
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
tu są też kwiatki, chmurki, trawa :)) dzięki
-
wygląda jak skrzydlate cygaro :)
-
Samolotowy Sławek! :D :P
-
to jest łąka przy Al.Krakowskiej, to może :)
dzięki za plusiki :)
-
...to może lądowisko dla wodnosamolotów i łodzi latających jest w planie?
-
dzięki Sławku za plusy. Szkocja jest ich warta. Swoją drogą ciekawe,że taki obieżyświat jak Ty jeszcze tam nie dotarł. Twój aparat aż się o to prosi. Czy tego nie słyszysz ?
-
dzieks za plusiki :)
-
na dysku się nie psują :)) dzięki
-
coś w tym jest :) Może Iwonka takim na próbę coś , tego.... :)) dzięki
-
tu są też kwiatki, chmurki, trawa :)) dzięki
-
wygląda jak skrzydlate cygaro :)
-
Samolotowy Sławek! :D :P
-
to jest łąka przy Al.Krakowskiej, to może :)
dzięki za plusiki :) -
...to może lądowisko dla wodnosamolotów i łodzi latających jest w planie?
-
dzięki Sławku za plusy. Szkocja jest ich warta. Swoją drogą ciekawe,że taki obieżyświat jak Ty jeszcze tam nie dotarł. Twój aparat aż się o to prosi. Czy tego nie słyszysz ?
-
dzieks za plusiki :)
-
na dysku się nie psują :)) dzięki
-
coś w tym jest :) Może Iwonka takim na próbę coś , tego.... :)) dzięki
a żabów tam nie słychać? ;) wiosna wszak, drzeć się powinny.
no - chyba że samoloty je zagłuszają :)