Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2905

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:45)
    albo studzienka wybiła ;)
    a żabów tam nie słychać? ;) wiosna wszak, drzeć się powinny.
    no - chyba że samoloty je zagłuszają :)
  2. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:45)
    tu są też kwiatki, chmurki, trawa :)) dzięki
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:44)
    wygląda jak skrzydlate cygaro :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (21.05.2009 21:44)
    Samolotowy Sławek! :D :P
  5. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:20)
    to jest łąka przy Al.Krakowskiej, to może :)
    dzięki za plusiki :)
  6. pt.janicki
    pt.janicki (21.05.2009 21:17)
    ...to może lądowisko dla wodnosamolotów i łodzi latających jest w planie?
  7. milanello80
    milanello80 (21.05.2009 20:14)
    dzięki Sławku za plusy. Szkocja jest ich warta. Swoją drogą ciekawe,że taki obieżyświat jak Ty jeszcze tam nie dotarł. Twój aparat aż się o to prosi. Czy tego nie słyszysz ?
  8. mryslondon
    mryslondon (21.05.2009 19:48)
    dzieks za plusiki :)
  9. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:41)
    na dysku się nie psują :)) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:40)
    coś w tym jest :) Może Iwonka takim na próbę coś , tego.... :)) dzięki