Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2901
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
faktycznie, płot w barwach KLM :) dzięki
-
Nie znoszę KLM, ale malowanie fajne i współgra z kolorem tego iksa, na którym jest drut kolczasty ;-)
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
Sylwek, Iwonka dzięki
-
Sylwek dzięki
-
tam waśnie surferzy śmigają, bo tam na północy są największe fale,
dzięki Krzychu :)
-
może jutro coś pstryknę nowego, jak pogoda pozwoli :)
Dzięki
-
fajnie to wygląda - nad niebieskim morzem czyste niebo, dopiero w miejscu zaczęcia się grzywek fal pojawiają się chmury :) jakby chmury były odpryskami z grzywek :D niebo odbiciem wody...bądź odwrotnie :)
-
faktycznie, płot w barwach KLM :) dzięki
-
Nie znoszę KLM, ale malowanie fajne i współgra z kolorem tego iksa, na którym jest drut kolczasty ;-)
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
manki dzięki
-
Sylwek, Iwonka dzięki
-
Sylwek dzięki
-
tam waśnie surferzy śmigają, bo tam na północy są największe fale,
dzięki Krzychu :) -
może jutro coś pstryknę nowego, jak pogoda pozwoli :)
Dzięki -
fajnie to wygląda - nad niebieskim morzem czyste niebo, dopiero w miejscu zaczęcia się grzywek fal pojawiają się chmury :) jakby chmury były odpryskami z grzywek :D niebo odbiciem wody...bądź odwrotnie :)