Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2901

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 10:38)
    faktycznie, płot w barwach KLM :) dzięki
  2. city_hopper
    city_hopper (23.05.2009 10:35)
    Nie znoszę KLM, ale malowanie fajne i współgra z kolorem tego iksa, na którym jest drut kolczasty ;-)
  3. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 9:55)
    manki dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 9:54)
    manki dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 9:54)
    manki dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 1:29)
    Sylwek, Iwonka dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 0:51)
    Sylwek dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 22:30)
    tam waśnie surferzy śmigają, bo tam na północy są największe fale,
    dzięki Krzychu :)
  9. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 22:29)
    może jutro coś pstryknę nowego, jak pogoda pozwoli :)
    Dzięki
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (22.05.2009 22:28)
    fajnie to wygląda - nad niebieskim morzem czyste niebo, dopiero w miejscu zaczęcia się grzywek fal pojawiają się chmury :) jakby chmury były odpryskami z grzywek :D niebo odbiciem wody...bądź odwrotnie :)