Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2896
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
skubaniec, jaki szybki :D
-
romantyczne spotkanie... poczuły wiosnę i uderzyły w ślimaka :D :P
-
:)
-
biedroneczki są w kropeczki...
-
he, he, he ...... chyba się ślimakują, będziesz dziadkiem.....
-
manki dzięki
-
dzięki :))
-
Zawsze mi sie marzylo (i nadal marzy) zrobienie takiego zdjecia!
-
codzieninny dzięki
-
obym do tych nie należał :P
-
skubaniec, jaki szybki :D
-
romantyczne spotkanie... poczuły wiosnę i uderzyły w ślimaka :D :P
-
:)
-
biedroneczki są w kropeczki...
-
he, he, he ...... chyba się ślimakują, będziesz dziadkiem.....
-
manki dzięki
-
dzięki :))
-
Zawsze mi sie marzylo (i nadal marzy) zrobienie takiego zdjecia!
-
codzieninny dzięki
-
obym do tych nie należał :P