Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2896

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 17:15)
    skubaniec, jaki szybki :D
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 17:09)
    romantyczne spotkanie... poczuły wiosnę i uderzyły w ślimaka :D :P
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 17:08)
    :)
  4. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2009 17:07)
    biedroneczki są w kropeczki...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2009 17:06)
    he, he, he ...... chyba się ślimakują, będziesz dziadkiem.....
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 16:40)
    manki dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 16:40)
    dzięki :))
  8. s.wawelski
    s.wawelski (24.05.2009 2:35)
    Zawsze mi sie marzylo (i nadal marzy) zrobienie takiego zdjecia!
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 0:33)
    codzieninny dzięki
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (23.05.2009 23:53)
    obym do tych nie należał :P