Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2895
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki :) nie jest aż tak fajne jak atamankowe :)
-
wspaniałe zdjęcie
-
ooooo,ladne
-
dzięki Edyta :)
-
dzięki Edyta :)
-
z tym minusem to mi sie reka opsnela ;P sorki, juz zabieram!!!
-
fajne foto ;D
-
szkoda, że nie mam lepszego obiektywu :( dzięki
-
ślimaczą się :) dzięki
-
z jednej strony samoloty z drugiej one, a ja tylko przełączam te tryby w aparacie, a to sport, a to makro :))
dzięki
-
dzięki :) nie jest aż tak fajne jak atamankowe :)
-
wspaniałe zdjęcie
-
ooooo,ladne
-
dzięki Edyta :)
-
dzięki Edyta :)
-
z tym minusem to mi sie reka opsnela ;P sorki, juz zabieram!!!
-
fajne foto ;D
-
szkoda, że nie mam lepszego obiektywu :( dzięki
-
ślimaczą się :) dzięki
-
z jednej strony samoloty z drugiej one, a ja tylko przełączam te tryby w aparacie, a to sport, a to makro :))
dzięki