Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2895

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 18:36)
    dzięki :) nie jest aż tak fajne jak atamankowe :)
  2. monika4u
    monika4u (24.05.2009 18:20)
    wspaniałe zdjęcie
  3. fiera_loca
    fiera_loca (24.05.2009 17:51)
    ooooo,ladne
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:45)
    dzięki Edyta :)
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:41)
    dzięki Edyta :)
  6. edytamalceva
    edytamalceva (24.05.2009 17:40)
    z tym minusem to mi sie reka opsnela ;P sorki, juz zabieram!!!
  7. edytamalceva
    edytamalceva (24.05.2009 17:39)
    fajne foto ;D
  8. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:33)
    szkoda, że nie mam lepszego obiektywu :( dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:32)
    ślimaczą się :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 17:31)
    z jednej strony samoloty z drugiej one, a ja tylko przełączam te tryby w aparacie, a to sport, a to makro :))
    dzięki