Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2898

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 22:33)
    Tak, nie było łatwo :) Za pierwszym razem jak pojechaliśmy padało. Potem pojechaliśmy na obiad i wróciliśmy po ok. 4 minutach :) Wiało diabelnie :)
    Jeden samolot (BA) nawet nie zdołał wylądować, musiał schować podwozie i ruszyć jeszcze raz na kółko :)
    Dzięki.
  2. renataglin
    renataglin (23.05.2009 22:21)
    super :)
  3. renataglin
    renataglin (23.05.2009 22:21)
    rozumiem, że to dzisiejsze :)
  4. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 22:14)
    dzięki Krzychu
  5. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 22:13)
    dzięki za plusiki :)
  6. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 22:12)
    czerwony_arbuz dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 21:08)
    dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:55)
    płot jest niefajny :) utrudnia obserwację samolotów :(
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 20:51)
    :)) dzięki
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (23.05.2009 20:48)
    :D