Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2894

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2009 19:42)
    ...ciekawe czy zamieszkają w jednej skorupie?
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 19:42)
    biedroneczki są w kropeczki
    i to chwaaalą sobie!
    u motylka plamek kilka :D

    ...to wątroba daje znać o sobie! :P :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 19:40)
    czyli - masz jednym słowem oczy wokół głowy, Sławku :) zadzierasz głowę z aparatem do góry by upolować samolot, jednocześnie wyłapując robalki i ślimaczki biegające (tja, zwłaszcza biegające ślimaczki :P) w trawie :)
  4. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2009 19:39)
    ...w końcu fotografowany obiekt też kiedyś poleci!
  5. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2009 19:37)
    ...jeżeli Voyager by mnie sfotografował to ja chyba lecę?
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 19:15)
    aaahhh, ja teeeeż chcę na lotniskoooo!!! tylko że z moim aparacikiem to kiepawe foty wyjdą :( zoom kiepski...
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 19:12)
    ciekawe jakie to uczucie trzymać w ręku drążek rządzący takimi tonami metalu...
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 19:09)
    no proszę :D i w Wawie sieją zboże :D
    aż poczułem się jak u siebie ;)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 19:08)
    Samolotowy Wyjadacz Sławek :))))
  10. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 18:37)
    Moniko :)) dzięki