Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2893

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:20)
    Ja też mam tylko 18-55 :( Zapraszamy :)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:19)
    wracaliśmy już i tak na szybko pstryknąłem, niestety był duży wiatr i wszystko się ruszało, widac po ostrości :(
    Dzięki wszystkim za plusiki :)
  3. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:17)
    Mój znajomy pilot mówi, że fajne.
    Dzięki za plusiki.
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:16)
    Ja zawsze czułem, tylko trzeba dobrą pogodę trafić, a w weekend to raczej trudno :)
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:15)
    dzięki, taka wycieczka samolotowa :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:14)
    To dla Ciebie specjalnie robiłem i wklejałem :) No wiesz w końcu stolica :)
    To oczywiście obok płotu przy lotnisku.
  7. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:13)
    dzięki za plusy i komentarze :) Nie wiem jak to jest u tych ślimaków z "tymi rzeczami" :)
  8. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2009 20:31)
    Sławku, czyżbyś poczuł zew przyrody? kolejne ładne zdjęcie.
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 20:11)
    no bo jak go kobita z chałupy wywali? :P :D
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 19:45)
    niech zawczasu ustalą podział majątku :P