Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2893
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
wracaliśmy już i tak na szybko pstryknąłem, niestety był duży wiatr i wszystko się ruszało, widac po ostrości :(
Dzięki wszystkim za plusiki :)
-
Mój znajomy pilot mówi, że fajne.
Dzięki za plusiki.
-
Ja zawsze czułem, tylko trzeba dobrą pogodę trafić, a w weekend to raczej trudno :)
-
dzięki, taka wycieczka samolotowa :)
-
To dla Ciebie specjalnie robiłem i wklejałem :) No wiesz w końcu stolica :)
To oczywiście obok płotu przy lotnisku.
-
dzięki za plusy i komentarze :) Nie wiem jak to jest u tych ślimaków z "tymi rzeczami" :)
-
Sławku, czyżbyś poczuł zew przyrody? kolejne ładne zdjęcie.
-
no bo jak go kobita z chałupy wywali? :P :D
-
niech zawczasu ustalą podział majątku :P
-
wracaliśmy już i tak na szybko pstryknąłem, niestety był duży wiatr i wszystko się ruszało, widac po ostrości :(
Dzięki wszystkim za plusiki :) -
Mój znajomy pilot mówi, że fajne.
Dzięki za plusiki. -
Ja zawsze czułem, tylko trzeba dobrą pogodę trafić, a w weekend to raczej trudno :)
-
dzięki, taka wycieczka samolotowa :)
-
To dla Ciebie specjalnie robiłem i wklejałem :) No wiesz w końcu stolica :)
To oczywiście obok płotu przy lotnisku. -
dzięki za plusy i komentarze :) Nie wiem jak to jest u tych ślimaków z "tymi rzeczami" :)
-
Sławku, czyżbyś poczuł zew przyrody? kolejne ładne zdjęcie.
-
no bo jak go kobita z chałupy wywali? :P :D
-
niech zawczasu ustalą podział majątku :P
dzięki