Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2892

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:59)
    Witaj, to dla niego specjalnie, bo on pisze, że Warszawa jest okropna i betonowa :)
    Dla Ciebie są ślimaki :) Wybierz sobie, który najfajniejszy :)
    Dzięki
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.05.2009 21:56)
    No tak ,dla Kunia wkleiles ,tak ?
    A tak dla Mimbli za Polska stesknionej ,to co ??? ; )
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 21:54)
    siostra-biolożka mi to kiedyś pokazywała, akurat musiała zrobić sekcję ślimakowi na jakieś zajęcia. jak dla mnie - serce mnie się krajało, bo nienawidzę krzywdy zwierząt. ale zobaczyłem jak to u niego wygląda ;) :P
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:53)
    tego zaszedłem od tylca i umykał okropnie, ledwo go dopadłem :)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:53)
    Faktycznie była bardzo kształtna i okrąglutka :) dzięki
  6. edytamalceva
    edytamalceva (24.05.2009 21:50)
    zestresowal sie cala ta sesja zdjeciowa i sie na Ciebie wypial ;p i poszedl sie schowac ;)))
  7. edytamalceva
    edytamalceva (24.05.2009 21:49)
    A ja sie zastanawialam gdzie Ty w polu znalazles pileczke golfowa.... a to pieczareczka ;D sliczna ;)))
  8. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:40)
    :)) niezłe, dzięki :)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.05.2009 21:34)
    winniczki w jamkach jajka znoszą, sam to widziałem.
    a ślimaczy facet ma ptaszka :P - taki wapienny stożek, którym kłuje ślimaczą kobitę :P

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślimaki - "te sprawy" ;)
  10. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 21:21)
    ślimaków było całe mnóstwo, zatrzęsienie :)
    dzięki