Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2891
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
dzięki, nie ma samolotu :(
-
Wiatr niestety przeszkadza :( Samoloty fajnie boczkiem podchodziły, bo je zwiewało :)
dzięki
-
Swietne ...
-
Voyagerq drogi,
baaaaardzo serdecznie prosze -jezeli oczywiscie masz- o duuuuuzo zdjec wspolczesnej Wawy .
Dziekuje
: )
-
tak jakoś wyszło :)
-
Tu jakis eroticon komentarzowy Wam sie stworzyl ;p
-
Voy,
z Twojego opisu wynika ,ze okolicznosci miales idealne,
to zdjecie tylko na tym zyskuje : )
-
:)) U Was też takie rosną :)
-
No,prosze Cie ...
Jakos tak mi sie wspomnieniowo zrobilo....
-
dzięki, nie ma samolotu :(
-
Wiatr niestety przeszkadza :( Samoloty fajnie boczkiem podchodziły, bo je zwiewało :)
dzięki -
Swietne ...
-
Voyagerq drogi,
baaaaardzo serdecznie prosze -jezeli oczywiscie masz- o duuuuuzo zdjec wspolczesnej Wawy .
Dziekuje
: ) -
tak jakoś wyszło :)
-
Tu jakis eroticon komentarzowy Wam sie stworzyl ;p
-
Voy,
z Twojego opisu wynika ,ze okolicznosci miales idealne,
to zdjecie tylko na tym zyskuje : ) -
:)) U Was też takie rosną :)
-
No,prosze Cie ...
Jakos tak mi sie wspomnieniowo zrobilo....
Ty nawet niebo masz doskonale ; )