Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2891

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.05.2009 22:17)
    Ty ,Voyu, nie tylko masz doskonaly widok z okna ;)
    Ty nawet niebo masz doskonale ; )
  2. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:15)
    dzięki, nie ma samolotu :(
  3. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:14)
    Wiatr niestety przeszkadza :( Samoloty fajnie boczkiem podchodziły, bo je zwiewało :)
    dzięki
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.05.2009 22:13)
    Swietne ...
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.05.2009 22:12)
    Voyagerq drogi,
    baaaaardzo serdecznie prosze -jezeli oczywiscie masz- o duuuuuzo zdjec wspolczesnej Wawy .

    Dziekuje

    : )
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:08)
    tak jakoś wyszło :)
  7. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.05.2009 22:07)
    Tu jakis eroticon komentarzowy Wam sie stworzyl ;p
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.05.2009 22:05)
    Voy,
    z Twojego opisu wynika ,ze okolicznosci miales idealne,
    to zdjecie tylko na tym zyskuje : )
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:03)
    :)) U Was też takie rosną :)
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.05.2009 22:02)
    No,prosze Cie ...
    Jakos tak mi sie wspomnieniowo zrobilo....