Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2890
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
To nie jest z mojego balkonu, wyszedłem z aparatem pod blok. Marcin, to jest skrzyżowanie ul. Bokserskiej, Kłobuckiej i Obrzeżnej :) Moje klimaty :)
-
Sławek to Praga? kurcze gdzieś te domy już widziałem:)
-
Był piękny zachód, jak wyszedłem ze sklepu to widziałem resztki, ale za późno już było.
Prz takiej pogodzie często są ładne zachody. Trzeba wszędzie z aparatem chodzić :)
-
Ja na szczęście dodaję tytuły i nie jest to dsc337788588 :)
-
Dzis wieczorem była ładna pogoda do robienia zdjęć, ale niestety aparat ciagle w naprawie:((
-
Zawsze zapraszam :)
-
Myślalam, że to jajo :D
-
Sławku dziękuję:)) i miło poplusowac u Ciebie:)
-
Mimbla, będę pstrykał ile się da, tylko musi być ładna pogoda, słońce, chmurki itp.
Marcin, Mimbla dzięki.
A, sporo już wklejonych: wpisz miejsce:Warszawa, tam jest trochę wieżowców, Łazienek i innych miejsc. Sporo jest moich, dino, city i innych :)
-
Dar wdziecznych Koreańczyków:) swego czasu najwyższy budynek w Warszawie:)
-
To nie jest z mojego balkonu, wyszedłem z aparatem pod blok. Marcin, to jest skrzyżowanie ul. Bokserskiej, Kłobuckiej i Obrzeżnej :) Moje klimaty :)
-
Sławek to Praga? kurcze gdzieś te domy już widziałem:)
-
Był piękny zachód, jak wyszedłem ze sklepu to widziałem resztki, ale za późno już było.
Prz takiej pogodzie często są ładne zachody. Trzeba wszędzie z aparatem chodzić :) -
Ja na szczęście dodaję tytuły i nie jest to dsc337788588 :)
-
Dzis wieczorem była ładna pogoda do robienia zdjęć, ale niestety aparat ciagle w naprawie:((
-
Zawsze zapraszam :)
-
Myślalam, że to jajo :D
-
Sławku dziękuję:)) i miło poplusowac u Ciebie:)
-
Mimbla, będę pstrykał ile się da, tylko musi być ładna pogoda, słońce, chmurki itp.
Marcin, Mimbla dzięki.
A, sporo już wklejonych: wpisz miejsce:Warszawa, tam jest trochę wieżowców, Łazienek i innych miejsc. Sporo jest moich, dino, city i innych :) -
Dar wdziecznych Koreańczyków:) swego czasu najwyższy budynek w Warszawie:)