Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2890

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:30)
    To nie jest z mojego balkonu, wyszedłem z aparatem pod blok. Marcin, to jest skrzyżowanie ul. Bokserskiej, Kłobuckiej i Obrzeżnej :) Moje klimaty :)
  2. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.05.2009 22:28)
    Sławek to Praga? kurcze gdzieś te domy już widziałem:)
  3. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:28)
    Był piękny zachód, jak wyszedłem ze sklepu to widziałem resztki, ale za późno już było.
    Prz takiej pogodzie często są ładne zachody. Trzeba wszędzie z aparatem chodzić :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:26)
    Ja na szczęście dodaję tytuły i nie jest to dsc337788588 :)
  5. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.05.2009 22:26)
    Dzis wieczorem była ładna pogoda do robienia zdjęć, ale niestety aparat ciagle w naprawie:((
  6. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:25)
    Zawsze zapraszam :)
  7. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (24.05.2009 22:24)
    Myślalam, że to jajo :D
  8. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.05.2009 22:24)
    Sławku dziękuję:)) i miło poplusowac u Ciebie:)
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:23)
    Mimbla, będę pstrykał ile się da, tylko musi być ładna pogoda, słońce, chmurki itp.
    Marcin, Mimbla dzięki.
    A, sporo już wklejonych: wpisz miejsce:Warszawa, tam jest trochę wieżowców, Łazienek i innych miejsc. Sporo jest moich, dino, city i innych :)
  10. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.05.2009 22:19)
    Dar wdziecznych Koreańczyków:) swego czasu najwyższy budynek w Warszawie:)