Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2889

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (25.05.2009 1:44)
    Sławku - ale te Hawaje to potrafią czlowieka zachęcić do wyjazdu :)
  2. renataglin
    renataglin (25.05.2009 1:44)
    niebo jest fantastyczne :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:40)
    a to nie jest łatwe
  4. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:38)
    dzięki za +++
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2009 1:30)
    Sławku...
    ...dzięki...

    Trzymajcie się ciepło
  6. voyager747
    voyager747 (25.05.2009 1:27)
    robię co mogę :) takie miasto nasze stołeczne :) Nie zapominaj o samolotach :)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2009 1:23)
    w Wawie zboże, pieczarki, ślimaki, biedronki...
    nooo Sławku - jeszcze trochę i Ci się uda ;)
  8. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.05.2009 22:45)
    ja też.. ale miejsce juz znalazłem wiec teraz pozostaje tylko upolować odpowiedni dzionek
  9. voyager747
    voyager747 (24.05.2009 22:43)
    żałuję go okropnie, że nie zrobiłem :(
  10. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.05.2009 22:37)
    Ojj był..w Mariocie dzis fajnie pałac kultury się odbijał..