Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2889
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Sławku - ale te Hawaje to potrafią czlowieka zachęcić do wyjazdu :)
-
niebo jest fantastyczne :)
-
a to nie jest łatwe
-
dzięki za +++
-
Sławku...
...dzięki...
Trzymajcie się ciepło
-
robię co mogę :) takie miasto nasze stołeczne :) Nie zapominaj o samolotach :)
-
w Wawie zboże, pieczarki, ślimaki, biedronki...
nooo Sławku - jeszcze trochę i Ci się uda ;)
-
ja też.. ale miejsce juz znalazłem wiec teraz pozostaje tylko upolować odpowiedni dzionek
-
żałuję go okropnie, że nie zrobiłem :(
-
Ojj był..w Mariocie dzis fajnie pałac kultury się odbijał..
-
Sławku - ale te Hawaje to potrafią czlowieka zachęcić do wyjazdu :)
-
niebo jest fantastyczne :)
-
a to nie jest łatwe
-
dzięki za +++
-
Sławku...
...dzięki...
Trzymajcie się ciepło -
robię co mogę :) takie miasto nasze stołeczne :) Nie zapominaj o samolotach :)
-
w Wawie zboże, pieczarki, ślimaki, biedronki...
nooo Sławku - jeszcze trochę i Ci się uda ;) -
ja też.. ale miejsce juz znalazłem wiec teraz pozostaje tylko upolować odpowiedni dzionek
-
żałuję go okropnie, że nie zrobiłem :(
-
Ojj był..w Mariocie dzis fajnie pałac kultury się odbijał..