Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2878

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:46)
    :))
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:45)
    Voyuuuuu !

    Dziekuje : )
  3. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:41)
    No,tak pamietam jak mi pokazywales tor wyscigowy z balkonu !
  4. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:39)
    są od tego miejsca trochę na wschód i na północ, jakieś 10 km pewnie będzie w linii prostej :)
  5. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:30)
    dokładnie, wyścigi są tuż tuż :) Niedawno chyba było otwarcie sezonu wyścigowego.
  6. city_hopper
    city_hopper (27.05.2009 23:28)
    Niedaleko są wyścigi - nie wiem, czy jeszcze funkcjonują?
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:28)
    Krzychu, tej zieleni było więcej na pierwszym planie, ale przyciąłem trochę :)
  8. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:26)
    :))) blisko
  9. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:25)
    Dziekuje : )
  10. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:23)
    A... no to jest Catalina, a reszta to Mokotów, a po prawej już Ursynów :) Przy Catalinie jest skrzyżowanie ul.Puławskiej i Rzymowskiego.
    Tu jest mapka:

    http://www.panoramio.com/photo/11390647