Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2878
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:))
-
Voyuuuuu !
Dziekuje : )
-
No,tak pamietam jak mi pokazywales tor wyscigowy z balkonu !
-
są od tego miejsca trochę na wschód i na północ, jakieś 10 km pewnie będzie w linii prostej :)
-
dokładnie, wyścigi są tuż tuż :) Niedawno chyba było otwarcie sezonu wyścigowego.
-
Niedaleko są wyścigi - nie wiem, czy jeszcze funkcjonują?
-
Krzychu, tej zieleni było więcej na pierwszym planie, ale przyciąłem trochę :)
-
:))) blisko
-
Dziekuje : )
-
A... no to jest Catalina, a reszta to Mokotów, a po prawej już Ursynów :) Przy Catalinie jest skrzyżowanie ul.Puławskiej i Rzymowskiego.
Tu jest mapka:
http://www.panoramio.com/photo/11390647
-
:))
-
Voyuuuuu !
Dziekuje : ) -
No,tak pamietam jak mi pokazywales tor wyscigowy z balkonu !
-
są od tego miejsca trochę na wschód i na północ, jakieś 10 km pewnie będzie w linii prostej :)
-
dokładnie, wyścigi są tuż tuż :) Niedawno chyba było otwarcie sezonu wyścigowego.
-
Niedaleko są wyścigi - nie wiem, czy jeszcze funkcjonują?
-
Krzychu, tej zieleni było więcej na pierwszym planie, ale przyciąłem trochę :)
-
:))) blisko
-
Dziekuje : )
-
A... no to jest Catalina, a reszta to Mokotów, a po prawej już Ursynów :) Przy Catalinie jest skrzyżowanie ul.Puławskiej i Rzymowskiego.
Tu jest mapka:
http://www.panoramio.com/photo/11390647