Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2877
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
no, takiego widoku mi dzisiaj brakowało a już koniec dnia, dzięki Podróżniku.
-
dzieki, to było po deszczu od razu, wiało i było zimno :)
-
ładne chmurki
-
A gdzie metro ?
: )
-
a tam za drzewami po prawej jest faaaajna cuukiernia - jeżdżę ze swojego Powiśla po ciastka... :)
-
No coż, daleko temu do Kępy ;-) ale zdjęcie oddaje chaos urbanistyczny stolicy. Byle co, byle gdzie, byle jak :-(
-
dzięki za plusiki :)
-
tor po prawej :)
-
pod PKiNem prawie :)
-
I oczywiscie :
gdzie to ?
: )
-
no, takiego widoku mi dzisiaj brakowało a już koniec dnia, dzięki Podróżniku.
-
dzieki, to było po deszczu od razu, wiało i było zimno :)
-
ładne chmurki
-
A gdzie metro ?
: ) -
a tam za drzewami po prawej jest faaaajna cuukiernia - jeżdżę ze swojego Powiśla po ciastka... :)
-
No coż, daleko temu do Kępy ;-) ale zdjęcie oddaje chaos urbanistyczny stolicy. Byle co, byle gdzie, byle jak :-(
-
dzięki za plusiki :)
-
tor po prawej :)
-
pod PKiNem prawie :)
-
I oczywiscie :
gdzie to ?
: )