Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2877

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. iwonka55h
    iwonka55h (27.05.2009 23:58)
    no, takiego widoku mi dzisiaj brakowało a już koniec dnia, dzięki Podróżniku.
  2. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:56)
    dzieki, to było po deszczu od razu, wiało i było zimno :)
  3. iwonka55h
    iwonka55h (27.05.2009 23:54)
    ładne chmurki
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:54)
    A gdzie metro ?

    : )
  5. dino
    dino (27.05.2009 23:52)
    a tam za drzewami po prawej jest faaaajna cuukiernia - jeżdżę ze swojego Powiśla po ciastka... :)
  6. city_hopper
    city_hopper (27.05.2009 23:52)
    No coż, daleko temu do Kępy ;-) ale zdjęcie oddaje chaos urbanistyczny stolicy. Byle co, byle gdzie, byle jak :-(
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:51)
    dzięki za plusiki :)
  8. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:51)
    tor po prawej :)
  9. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:49)
    pod PKiNem prawie :)
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:46)
    I oczywiscie :
    gdzie to ?

    : )