Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2879
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
na wieży kontroli lotów - Okęcie ;) na dowód masz samolotowe fotki Sławka i Sylwka :) ;)
-
Catalina miało być, sorry :)
-
Voyu drogi,
co jest na wprost ?
Dopytuje bo chce wiedziec gdzie najlepsze widoki sie miewa w W. jak przyjdzie do wyboru lokum ...
-
Balkon poznaje :D reszte jakby mniej :D
-
Oj Marcin strzela :) Toż to widok z mojego balkonu :) Ctalina na wprost :)
-
Będzie jakas Wola chyba?
-
Teraz : siedziba wielu firm oraz instytucji użyteczności publicznej, takich jak kina, teatry, księgarnia, wyższe uczelnie, m.in. (Collegium Civitas), instytucje naukowe.
Dzięki
-
Wawa :P
-
A wlasciwie to co tam teraz jest ?
Hotel? Biura ?
-
w sensie dokładnego umiejscowienia ?
-
na wieży kontroli lotów - Okęcie ;) na dowód masz samolotowe fotki Sławka i Sylwka :) ;)
-
Catalina miało być, sorry :)
-
Voyu drogi,
co jest na wprost ?
Dopytuje bo chce wiedziec gdzie najlepsze widoki sie miewa w W. jak przyjdzie do wyboru lokum ... -
Balkon poznaje :D reszte jakby mniej :D
-
Oj Marcin strzela :) Toż to widok z mojego balkonu :) Ctalina na wprost :)
-
Będzie jakas Wola chyba?
-
Teraz : siedziba wielu firm oraz instytucji użyteczności publicznej, takich jak kina, teatry, księgarnia, wyższe uczelnie, m.in. (Collegium Civitas), instytucje naukowe.
Dzięki -
Wawa :P
-
A wlasciwie to co tam teraz jest ?
Hotel? Biura ? -
w sensie dokładnego umiejscowienia ?