Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2879

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (27.05.2009 23:19)
    na wieży kontroli lotów - Okęcie ;) na dowód masz samolotowe fotki Sławka i Sylwka :) ;)
  2. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:18)
    Catalina miało być, sorry :)
  3. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:18)
    Voyu drogi,
    co jest na wprost ?

    Dopytuje bo chce wiedziec gdzie najlepsze widoki sie miewa w W. jak przyjdzie do wyboru lokum ...
  4. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (27.05.2009 23:18)
    Balkon poznaje :D reszte jakby mniej :D
  5. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:16)
    Oj Marcin strzela :) Toż to widok z mojego balkonu :) Ctalina na wprost :)
  6. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (27.05.2009 23:14)
    Będzie jakas Wola chyba?
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:13)
    Teraz : siedziba wielu firm oraz instytucji użyteczności publicznej, takich jak kina, teatry, księgarnia, wyższe uczelnie, m.in. (Collegium Civitas), instytucje naukowe.
    Dzięki
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (27.05.2009 23:12)
    Wawa :P
  9. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:10)
    A wlasciwie to co tam teraz jest ?
    Hotel? Biura ?
  10. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 23:09)
    w sensie dokładnego umiejscowienia ?