Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2880
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Doskonale zdjecie : )
-
Bloki,bloki... ale gdzie ???
-
zaraz dokleję chmurki balkonowe :)
-
Te reklamy wyglądają troszkę tak, jakby ktoś po trawniku papierków porozrzucał. Pchają się w oczy, ale i tak spomiędzy nich zieleń wyziera :)
Sławku... jak na razie dobrze Ci idzie ;)
-
Voyagerq !
Dziekuje : )
Stesknione oko wypatrzy wiecej niz reklamy : )
: *
-
no i gdzie te wieżowce?? :))
-
dzięki, moja ulubiona :)
-
ładna :)
-
dokładnie, jak normalnie ląduje taki, to nie widać smug :)
-
aż mu ropa rurą poszła :P
-
Doskonale zdjecie : )
-
Bloki,bloki... ale gdzie ???
-
zaraz dokleję chmurki balkonowe :)
-
Te reklamy wyglądają troszkę tak, jakby ktoś po trawniku papierków porozrzucał. Pchają się w oczy, ale i tak spomiędzy nich zieleń wyziera :)
Sławku... jak na razie dobrze Ci idzie ;) -
Voyagerq !
Dziekuje : )
Stesknione oko wypatrzy wiecej niz reklamy : )
: *
-
no i gdzie te wieżowce?? :))
-
dzięki, moja ulubiona :)
-
ładna :)
-
dokładnie, jak normalnie ląduje taki, to nie widać smug :)
-
aż mu ropa rurą poszła :P