Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2880

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 23:09)
    Doskonale zdjecie : )
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 22:58)
    Bloki,bloki... ale gdzie ???
  3. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 22:47)
    zaraz dokleję chmurki balkonowe :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (27.05.2009 22:43)
    Te reklamy wyglądają troszkę tak, jakby ktoś po trawniku papierków porozrzucał. Pchają się w oczy, ale i tak spomiędzy nich zieleń wyziera :)

    Sławku... jak na razie dobrze Ci idzie ;)
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (27.05.2009 22:39)
    Voyagerq !

    Dziekuje : )

    Stesknione oko wypatrzy wiecej niz reklamy : )

    : *



  6. dino
    dino (27.05.2009 22:28)
    no i gdzie te wieżowce?? :))
  7. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:53)
    dzięki, moja ulubiona :)
  8. renataglin
    renataglin (27.05.2009 21:52)
    ładna :)
  9. voyager747
    voyager747 (27.05.2009 21:37)
    dokładnie, jak normalnie ląduje taki, to nie widać smug :)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (27.05.2009 21:36)
    aż mu ropa rurą poszła :P