Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2876

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:10)
    :)) a czemu niewskazanej ? tu sami dorośli :)
  2. renataglin
    renataglin (28.05.2009 0:10)
    kolejne zdjęcie o niewskazanej tematyce :))))
  3. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:08)
    i taras widokowy, ale po 20 pln wjazd :(
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (28.05.2009 0:07)
    Jakie pyszne ciastka ?

    Ostatnio mieliscie konkurs na Ciastko Warszawy ?

    : )
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:05)
    toż to osiedla z lat 70tych, szkoła, przedszkole, wyścigi, a czego się spodziewałeś ?
    Mnie się podoba! :) I blisko na lotnisko :)
  6. iwonka55h
    iwonka55h (28.05.2009 0:04)
    no i mamy nowy dzień Voyagerku...
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:04)
    Na Saskiej pewnie jest wszystko przemyślane :)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (28.05.2009 0:02)
    Hopper - dokończę: "...i zero kątów prostych!" :P
  9. dino
    dino (28.05.2009 0:01)
    i Pałac Młodzieży - basen, pracownie...
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:00)
    dzięki :))