Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2876
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:)) a czemu niewskazanej ? tu sami dorośli :)
-
kolejne zdjęcie o niewskazanej tematyce :))))
-
i taras widokowy, ale po 20 pln wjazd :(
-
Jakie pyszne ciastka ?
Ostatnio mieliscie konkurs na Ciastko Warszawy ?
: )
-
toż to osiedla z lat 70tych, szkoła, przedszkole, wyścigi, a czego się spodziewałeś ?
Mnie się podoba! :) I blisko na lotnisko :)
-
no i mamy nowy dzień Voyagerku...
-
Na Saskiej pewnie jest wszystko przemyślane :)
-
Hopper - dokończę: "...i zero kątów prostych!" :P
-
i Pałac Młodzieży - basen, pracownie...
-
dzięki :))
-
:)) a czemu niewskazanej ? tu sami dorośli :)
-
kolejne zdjęcie o niewskazanej tematyce :))))
-
i taras widokowy, ale po 20 pln wjazd :(
-
Jakie pyszne ciastka ?
Ostatnio mieliscie konkurs na Ciastko Warszawy ?
: ) -
toż to osiedla z lat 70tych, szkoła, przedszkole, wyścigi, a czego się spodziewałeś ?
Mnie się podoba! :) I blisko na lotnisko :) -
no i mamy nowy dzień Voyagerku...
-
Na Saskiej pewnie jest wszystko przemyślane :)
-
Hopper - dokończę: "...i zero kątów prostych!" :P
-
i Pałac Młodzieży - basen, pracownie...
-
dzięki :))