Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2875

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (28.05.2009 0:25)
    jakieś Blikle pączki to latają po świecie pocztą pączkową :)
  2. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (28.05.2009 0:25)
    www.sacher.com

  3. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (28.05.2009 0:24)
    Mimbla, przyjedziesz to dostaniesz..

    albo

    my przyjedziemy do Ciebie...:D:D:
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (28.05.2009 0:23)
    Oj tam !
    Cos wymyslimy ;)

    Gdzie Dino,niech podaje namiary na tajna cukiernie : )
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:21)
    mamy, ale jak je przesłać netem ? :)
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (28.05.2009 0:20)


    Ani jednego ,malusienkiego, przepysznego ciasteczka dla Mimbli ?

    Nie wierze ;p

    Lakomczuchy !



    .
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:17)
    tylko brzuchy nam porosły :)
  8. dino
    dino (28.05.2009 0:16)
    zawsze TO można wytłumaczyć również na ślimakach :))
  9. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (28.05.2009 0:12)
    mieliśmy i wszystkie zjedlismy:)
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:12)
    na lewo ździebko :)