Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2874

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (28.05.2009 0:32)
    albo te z olsztyńskiej cukierni Jagódka... albo w Mławie z piekarni Szczepkowskich...
    mniam :D
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:31)
    to zapodaj jakiegoś na próbę :)
  3. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (28.05.2009 0:30)
    tu bym dyskutował.. bo we Wrocku są jeszcze lepsze :))
  4. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:30)
    można tak "ponczki " :))
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (28.05.2009 0:29)
    Panowie za Akcje Ciasteczkowa nalezy Wam sie + !

    Albo dobra szkocka we wrzesniu ; )
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (28.05.2009 0:28)
    Kuniuuuu,

    to najlepsiejsze paczki ( jeszzzzzu ,jak napisac paczki bez polskiej czcionki? ;)
  7. dino
    dino (28.05.2009 0:27)
    to jest widok sprzed Złotych Tarasów na Al. Jerozolimskie
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:27)
    ale im reklamę robimy :))

    http://www.blikle.pl/
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (28.05.2009 0:26)
    a co to Blikle?
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:25)
    http://www.zumi.pl/1184771,Cukiernia_Antolak._Zofia_Antolak,Warszawa,firma.html


    :))