Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2874
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
to zapodaj jakiegoś na próbę :)
-
tu bym dyskutował.. bo we Wrocku są jeszcze lepsze :))
-
można tak "ponczki " :))
-
Panowie za Akcje Ciasteczkowa nalezy Wam sie + !
Albo dobra szkocka we wrzesniu ; )
-
Kuniuuuu,
to najlepsiejsze paczki ( jeszzzzzu ,jak napisac paczki bez polskiej czcionki? ;)
-
to jest widok sprzed Złotych Tarasów na Al. Jerozolimskie
-
ale im reklamę robimy :))
http://www.blikle.pl/
-
a co to Blikle?
-
http://www.zumi.pl/1184771,Cukiernia_Antolak._Zofia_Antolak,Warszawa,firma.html
:))
-
to zapodaj jakiegoś na próbę :)
-
tu bym dyskutował.. bo we Wrocku są jeszcze lepsze :))
-
można tak "ponczki " :))
-
Panowie za Akcje Ciasteczkowa nalezy Wam sie + !
Albo dobra szkocka we wrzesniu ; ) -
Kuniuuuu,
to najlepsiejsze paczki ( jeszzzzzu ,jak napisac paczki bez polskiej czcionki? ;) -
to jest widok sprzed Złotych Tarasów na Al. Jerozolimskie
-
ale im reklamę robimy :))
http://www.blikle.pl/ -
a co to Blikle?
-
http://www.zumi.pl/1184771,Cukiernia_Antolak._Zofia_Antolak,Warszawa,firma.html
:))
mniam :D