Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2873
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
mogłem, np. tu:
http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:862
:)
-
Powinnaś napisać tak:
No musze przyznac, rze Olsztyn terz z ponczkuw suynie :)
Wakacyjne zwiedzanie Skansenu w Olsztynku zakoniczylisimy ucztom ponczkowom w Olsztynie ;)
LOL :D
i po problemie z polskimi znaczkami ;)
-
voyager, chaos dotyczy niemal całego miasta. Np. zagęszczanie osiedla za Żelazną Bramą etc. Budownictwo z lat 70-tych jest ohydne. W takim się wychowałem :-P Ale ze Służewca rzeczywiście świetnie widać nadlatujące samoloty.
-
No musze przyznac ,ze Olsztyn tez z "ponczkow" slynie : )
Wakacyjne zwiedzanie Skansenu w Olsztynku zakonczylismy uczta "ponczkowa" w Olsztynie ; )
-
zapodaj, a nawet zapodłącz! był słyszał? zapodłącza! :)
-
to akurat za plecami - chyba wejście do Zary :)
-
No tak ,Voyu ; )
Widok SPRZED Zlotych ... To juz nie mogles tych Zlotych tez ; ) ?
-
dokładnie to zdjęcie zrobione z Emilii Plater :)
-
Będe niedługo to zapodam :))
-
mogłem, np. tu:
http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:862
:) -
Powinnaś napisać tak:
No musze przyznac, rze Olsztyn terz z ponczkuw suynie :)
Wakacyjne zwiedzanie Skansenu w Olsztynku zakoniczylisimy ucztom ponczkowom w Olsztynie ;)
LOL :D
i po problemie z polskimi znaczkami ;) -
voyager, chaos dotyczy niemal całego miasta. Np. zagęszczanie osiedla za Żelazną Bramą etc. Budownictwo z lat 70-tych jest ohydne. W takim się wychowałem :-P Ale ze Służewca rzeczywiście świetnie widać nadlatujące samoloty.
-
No musze przyznac ,ze Olsztyn tez z "ponczkow" slynie : )
Wakacyjne zwiedzanie Skansenu w Olsztynku zakonczylismy uczta "ponczkowa" w Olsztynie ; ) -
zapodaj, a nawet zapodłącz! był słyszał? zapodłącza! :)
-
to akurat za plecami - chyba wejście do Zary :)
-
No tak ,Voyu ; )
Widok SPRZED Zlotych ... To juz nie mogles tych Zlotych tez ; ) ? -
dokładnie to zdjęcie zrobione z Emilii Plater :)
-
Będe niedługo to zapodam :))
jak WRZESIEŃ dojdzie do skutku to pączki stawiam!