Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2873

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (28.05.2009 0:44)
    no to ja Was zaskoczę - mieszkałem na Ścianie Wschodniej na 18 piętrze (rodzice jeszcze tam są) - do połowy lat 70tych to nyły podobno najwyższe budynki mieszkalne w Europie

    jak WRZESIEŃ dojdzie do skutku to pączki stawiam!
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:42)
    mogłem, np. tu:

    http://kolumber.pl/photos/show/user:1846/page:862

    :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (28.05.2009 0:42)
    Powinnaś napisać tak:
    No musze przyznac, rze Olsztyn terz z ponczkuw suynie :)
    Wakacyjne zwiedzanie Skansenu w Olsztynku zakoniczylisimy ucztom ponczkowom w Olsztynie ;)

    LOL :D
    i po problemie z polskimi znaczkami ;)
  4. city_hopper
    city_hopper (28.05.2009 0:37)
    voyager, chaos dotyczy niemal całego miasta. Np. zagęszczanie osiedla za Żelazną Bramą etc. Budownictwo z lat 70-tych jest ohydne. W takim się wychowałem :-P Ale ze Służewca rzeczywiście świetnie widać nadlatujące samoloty.
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (28.05.2009 0:37)
    No musze przyznac ,ze Olsztyn tez z "ponczkow" slynie : )
    Wakacyjne zwiedzanie Skansenu w Olsztynku zakonczylismy uczta "ponczkowa" w Olsztynie ; )
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (28.05.2009 0:36)
    zapodaj, a nawet zapodłącz! był słyszał? zapodłącza! :)
  7. dino
    dino (28.05.2009 0:36)
    to akurat za plecami - chyba wejście do Zary :)
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (28.05.2009 0:33)
    No tak ,Voyu ; )

    Widok SPRZED Zlotych ... To juz nie mogles tych Zlotych tez ; ) ?
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 0:33)
    dokładnie to zdjęcie zrobione z Emilii Plater :)
  10. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (28.05.2009 0:32)
    Będe niedługo to zapodam :))