Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2872
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
city, a jest coś fajnego w Warszawie nie na Saskiej Kępie ? :)))
-
23 piętra dokładnie, około 75 metrów
-
Ja mieszkałem w Warszawie na Ochocie, na Bielanach i teraz na Mokotowie. Jak kupowałem mieszkanie, to oglądałem tylko Ochotę i Mokotów.
-
dino - 225 ;-) A jeśli chodzi o cukiernie, to zapraszam na ul. Zakopiańską :-) http://warszawa.wikia.com/wiki/Zakopia%C5%84ska_(ulica)
-
to te 20 piętrowe bloki ?
-
chyba ciut więcej :))
widoki naprawdę super - zwłaszcza na południe...
-
dino i sufity na wysokości 220 cm opadające na głowy - ale ciekawe widoki.
-
no były, nie nyły :))
-
City.. z Urususa widać równie dobrze:)) a słychać jeszcze lepiej:D
-
city, a jest coś fajnego w Warszawie nie na Saskiej Kępie ? :)))
-
23 piętra dokładnie, około 75 metrów
-
Ja mieszkałem w Warszawie na Ochocie, na Bielanach i teraz na Mokotowie. Jak kupowałem mieszkanie, to oglądałem tylko Ochotę i Mokotów.
-
dino - 225 ;-) A jeśli chodzi o cukiernie, to zapraszam na ul. Zakopiańską :-) http://warszawa.wikia.com/wiki/Zakopia%C5%84ska_(ulica)
-
to te 20 piętrowe bloki ?
-
chyba ciut więcej :))
widoki naprawdę super - zwłaszcza na południe... -
dino i sufity na wysokości 220 cm opadające na głowy - ale ciekawe widoki.
-
no były, nie nyły :))
-
City.. z Urususa widać równie dobrze:)) a słychać jeszcze lepiej:D
u mnie przy Górnośląskiej była 100 letnia fabryka - no rudera i teraz jest apartamentowiec :)