Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2872

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (28.05.2009 1:13)
    Gazownia na Woli,
    u mnie przy Górnośląskiej była 100 letnia fabryka - no rudera i teraz jest apartamentowiec :)
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:11)
    city, a jest coś fajnego w Warszawie nie na Saskiej Kępie ? :)))
  3. dino
    dino (28.05.2009 1:06)
    23 piętra dokładnie, około 75 metrów
  4. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:05)
    Ja mieszkałem w Warszawie na Ochocie, na Bielanach i teraz na Mokotowie. Jak kupowałem mieszkanie, to oglądałem tylko Ochotę i Mokotów.
  5. city_hopper
    city_hopper (28.05.2009 1:04)
    dino - 225 ;-) A jeśli chodzi o cukiernie, to zapraszam na ul. Zakopiańską :-) http://warszawa.wikia.com/wiki/Zakopia%C5%84ska_(ulica)
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:03)
    to te 20 piętrowe bloki ?
  7. dino
    dino (28.05.2009 0:56)
    chyba ciut więcej :))

    widoki naprawdę super - zwłaszcza na południe...
  8. city_hopper
    city_hopper (28.05.2009 0:50)
    dino i sufity na wysokości 220 cm opadające na głowy - ale ciekawe widoki.
  9. dino
    dino (28.05.2009 0:46)
    no były, nie nyły :))
  10. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (28.05.2009 0:45)
    City.. z Urususa widać równie dobrze:)) a słychać jeszcze lepiej:D