Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2871

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:34)
    na ich stronie jest Warszawa, czyli regularnie lata
  2. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:32)
    on lata regularnie, już go widziałem parę razy, zaraz sprawdzę.
  3. city_hopper
    city_hopper (28.05.2009 12:25)
    voyager to fakt. Dlatego na Starej Pradze podziwiam architekturę, a tam gdzie mieszkam jedno i drugie ;-) Na obie rzeczy nadaje się jeszcze Stary Żoliborz i Bielany (stary fragment) . Ciekawe jest też Osiedle Przyjaźń na Jelonkach (chociaż nie do mieszkania). Kto widział, ten wie ;-)
  4. city_hopper
    city_hopper (28.05.2009 12:23)
    A za kogo przyleciał, bo przecież do Polski nie lata rozkładowo ?
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 12:21)
    Np. na Starówce w życiu bym nie chciał mieszkać, a pojechać od czasu do czasu i połazić lubię.
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 12:20)
    co innego mieszkać, a co innego podziwiać architekturę :)
  7. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (28.05.2009 10:41)
    To ja zapraszam tez na Ochotę, trochę dalej w okolicach NIK i Ambasady Izraela, poza tym tyły parku Ujazdowskiego, kilka drewnianych domów w parku, stary Żoliborz, Ząbkowska, Brzeska..itd
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:27)
    Jeśli się pracuje w centrum, to słabo się dojeżdża do pracy przez nasze mosty :(
  9. city_hopper
    city_hopper (28.05.2009 1:23)
    voyager - oczywiście, np. lotnisko ;-)))) A mieszkałem na Woli (Koło i Jelonki) i króciutko na Grochowie. Tam też, szczegółnie na Kole i Grochowie są pewne interesujące miejsca. Z innych to polecam Żoliborz i stare Bielany (np. ul. Schroegera) - bardzo ciekawe założenia urbanistyczne (nawiązanie do idei miast-ogrodów) a koneserów starej architektury i varsavianistów namawiam do odwiedzenia Pragi, bo tylko tam zachowały się długie ciągi starej, autentycznej warszawskiej zabudowy miejskiej i imponujące zbudowania 'Konesera'. Na Mokotowie jest fajny modernizm wzdłuż Puławskiej a na Ochocie założenie pl. Narutowicza i okolic.
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 1:14)
    city jest zagorzałym zwolennikiem Saskiej :)