Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2870

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 19:36)
    Dzięki, była cała, zamknęła się po drugiej stronie, mój obiektyw nie objął całej :(
  2. fiera_loca
    fiera_loca (28.05.2009 19:29)
    woooooooow,ale ja zlapales!
  3. iwonka55h
    iwonka55h (28.05.2009 19:05)
    brawwo, super ekstra.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (28.05.2009 18:00)
    Wujciu Sławciu! dęby dziękują Ci za ++++++
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 17:47)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 17:34)
    dzięki, staramy się :)
  7. sagnes80
    sagnes80 (28.05.2009 16:52)
    plusik i ode mnie :) bo wreszcie dzięki Waszym zdjęciom dostrzegać zaczęłam uroki stolicy :)
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:42)
    kruffeczka dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:41)
    kruffeczka dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 13:35)
    city dzięki