Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2869

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (28.05.2009 21:50)
    czy fachowe nie mnie oceniać ale jak dla mnie ujęcie ciekawe :) czy już odliczasz dni do Góraszki?
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (28.05.2009 21:49)
    piękniście wyraźna :D
  3. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:42)
    on tak :)) dzięki
  4. dino
    dino (28.05.2009 21:38)
    przedarł się jednak ... :)
  5. sagnes80
    sagnes80 (28.05.2009 21:32)
    po prostu piękna :)
  6. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 20:02)
    dzięki za ++++++++ :))
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 19:58)
    spróbuję jeszcze coś wyskrobać z innych ujęć :)
  8. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 19:57)
    odkąd tu mieszkam, to już 3 mi się udało ustrzelić :)
    dzięki
  9. dino
    dino (28.05.2009 19:55)
    przy dzisiejszej pogodzie to rarytas!
  10. iwonka55h
    iwonka55h (28.05.2009 19:54)
    no widzisz a panoramka by łyknęła.... Ale i tak superowa. Masz takie możliwości na tym 9 piętrze.