Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2868

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:40)
    Już pisałem kiedyś o grzybach, że na dysku się nie psują :)) Tym bardziej Łazienki :)
    Teraz idzie lato, a ja dawno nie byłem tam. Mam tylko zdjęcia z jesieni.
    Dzięki
  2. iwonka55h
    iwonka55h (28.05.2009 22:33)
    Mimbla chyba ma nockę, bo jej nie widać....
  3. dino
    dino (28.05.2009 22:29)
    ja mam różne Łazienki: cztery pory roku...:)
  4. dino
    dino (28.05.2009 22:28)
    Sławek wziął piórka i odkurza :))
  5. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:15)
    to starocie dla Mimbli :)) dzięki
  6. iwonka55h
    iwonka55h (28.05.2009 22:07)
    kamień spadł mi z serca, na miniaturce wyglądało jak powódź.
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 22:06)
    :))
  8. iwonka55h
    iwonka55h (28.05.2009 22:02)

    voyager747 (28.05.2009 21:42) 0 + - + -
    on tak :)) dzięki

    A Ty nie? Dam Ci za to więcej plusików, żeby mniej bolało
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:54)
    to była ulotna chwilka :) szybko zniknęła :) dzięki. Dobrze, że zawsze mam aparat w pogotowiu :)
  10. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 21:53)
    dzięki, Góraszka to małe samoloty, a ja lubię duże :))