Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2868
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
Mimbla chyba ma nockę, bo jej nie widać....
-
ja mam różne Łazienki: cztery pory roku...:)
-
Sławek wziął piórka i odkurza :))
-
to starocie dla Mimbli :)) dzięki
-
kamień spadł mi z serca, na miniaturce wyglądało jak powódź.
-
:))
-
voyager747 (28.05.2009 21:42) 0 + - + -
on tak :)) dzięki
A Ty nie? Dam Ci za to więcej plusików, żeby mniej bolało
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
-
to była ulotna chwilka :) szybko zniknęła :) dzięki. Dobrze, że zawsze mam aparat w pogotowiu :)
-
dzięki, Góraszka to małe samoloty, a ja lubię duże :))
-
Mimbla chyba ma nockę, bo jej nie widać....
-
ja mam różne Łazienki: cztery pory roku...:)
-
Sławek wziął piórka i odkurza :))
-
to starocie dla Mimbli :)) dzięki
-
kamień spadł mi z serca, na miniaturce wyglądało jak powódź.
-
:))
-
voyager747 (28.05.2009 21:42) 0 + - + -
on tak :)) dzięki
A Ty nie? Dam Ci za to więcej plusików, żeby mniej bolało
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ -
to była ulotna chwilka :) szybko zniknęła :) dzięki. Dobrze, że zawsze mam aparat w pogotowiu :)
-
dzięki, Góraszka to małe samoloty, a ja lubię duże :))
Teraz idzie lato, a ja dawno nie byłem tam. Mam tylko zdjęcia z jesieni.
Dzięki