Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2867
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
PRAWIE jak pakistańska ciężarówka ;)
-
dokładnie, pisałem o sołtysie kiedyś :)
-
widać,
to ten OS na trasie rajdu lotnisko.... :)
-
Cześć Sławku, dziś mam wolne od fabryki, ale ruszam w miasto....:)
Dobrego dnia!
-
Cały czas się staramy :)
-
Agnieszko! i właśnie taki apel wystosowałem do naszych Warszawiaków :) o przekonanie do stolicy :)
jak widać - jakiś tam skutek odnoszą ;)
-
ma być 16 stopni i deszcz ponoć :(
-
:(( - może dopiero w czerwcu..
-
ale wiesz jaka pogoda bywa w weekendy ? znowu kicha się szykuje :(
-
Sławku - to jakiś spacerek trzeba zrobić! Myśmy w ten weekend nie byli, bo pracowałem w niedzielę...
-
PRAWIE jak pakistańska ciężarówka ;)
-
dokładnie, pisałem o sołtysie kiedyś :)
-
widać,
to ten OS na trasie rajdu lotnisko.... :) -
Cześć Sławku, dziś mam wolne od fabryki, ale ruszam w miasto....:)
Dobrego dnia! -
Cały czas się staramy :)
-
Agnieszko! i właśnie taki apel wystosowałem do naszych Warszawiaków :) o przekonanie do stolicy :)
jak widać - jakiś tam skutek odnoszą ;) -
ma być 16 stopni i deszcz ponoć :(
-
:(( - może dopiero w czerwcu..
-
ale wiesz jaka pogoda bywa w weekendy ? znowu kicha się szykuje :(
-
Sławku - to jakiś spacerek trzeba zrobić! Myśmy w ten weekend nie byli, bo pracowałem w niedzielę...