Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2867

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. monika4u
    monika4u (29.05.2009 10:44)
    PRAWIE jak pakistańska ciężarówka ;)
  2. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 10:14)
    dokładnie, pisałem o sołtysie kiedyś :)
  3. dino
    dino (29.05.2009 10:10)
    widać,
    to ten OS na trasie rajdu lotnisko.... :)
  4. dino
    dino (29.05.2009 9:58)
    Cześć Sławku, dziś mam wolne od fabryki, ale ruszam w miasto....:)
    Dobrego dnia!
  5. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 9:24)
    Cały czas się staramy :)
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (28.05.2009 23:54)
    Agnieszko! i właśnie taki apel wystosowałem do naszych Warszawiaków :) o przekonanie do stolicy :)
    jak widać - jakiś tam skutek odnoszą ;)
  7. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 23:22)
    ma być 16 stopni i deszcz ponoć :(
  8. dino
    dino (28.05.2009 23:07)
    :(( - może dopiero w czerwcu..
  9. voyager747
    voyager747 (28.05.2009 23:04)
    ale wiesz jaka pogoda bywa w weekendy ? znowu kicha się szykuje :(
  10. dino
    dino (28.05.2009 22:59)
    Sławku - to jakiś spacerek trzeba zrobić! Myśmy w ten weekend nie byli, bo pracowałem w niedzielę...