Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2866

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. fiera_loca
    fiera_loca (30.05.2009 0:50)
    pierwszaaaa!
  2. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 23:57)
    Iwonka, Sylwek dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 23:56)
    mareea dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 23:49)
    :))
  5. dino
    dino (29.05.2009 22:41)
    no proszę i wcale nie przemysłowy jak niektórzy dodają.... :)
  6. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 20:50)
    to zdjęcie zrobione przy okazji, bo tak na prawdę nad tym torami przebiega ścieżka schodzenia, a to tuż tuż od pasa :))
    dzięki
  7. pt.janicki
    pt.janicki (29.05.2009 20:46)
    Elektrowóz to po prawdzie nie to co parowóz, czy samolot, ale przecież też podróżuje! A jeśli do tego wygląda jak pakistańska ciężarówka...
  8. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 19:54)
    czasami jest nawet więcej, 950 km/h
  9. zby.nek
    zby.nek (29.05.2009 19:49)
    dzięki za komentarz i +++
  10. voyager747
    voyager747 (29.05.2009 13:33)
    :))