Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2866
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
pierwszaaaa!
-
Iwonka, Sylwek dzięki
-
mareea dzięki
-
:))
-
no proszę i wcale nie przemysłowy jak niektórzy dodają.... :)
-
to zdjęcie zrobione przy okazji, bo tak na prawdę nad tym torami przebiega ścieżka schodzenia, a to tuż tuż od pasa :))
dzięki
-
Elektrowóz to po prawdzie nie to co parowóz, czy samolot, ale przecież też podróżuje! A jeśli do tego wygląda jak pakistańska ciężarówka...
-
czasami jest nawet więcej, 950 km/h
-
dzięki za komentarz i +++
-
:))
-
pierwszaaaa!
-
Iwonka, Sylwek dzięki
-
mareea dzięki
-
:))
-
no proszę i wcale nie przemysłowy jak niektórzy dodają.... :)
-
to zdjęcie zrobione przy okazji, bo tak na prawdę nad tym torami przebiega ścieżka schodzenia, a to tuż tuż od pasa :))
dzięki -
Elektrowóz to po prawdzie nie to co parowóz, czy samolot, ale przecież też podróżuje! A jeśli do tego wygląda jak pakistańska ciężarówka...
-
czasami jest nawet więcej, 950 km/h
-
dzięki za komentarz i +++
-
:))