Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2865
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
i to się doczekało plusa :) dzięki Iwonka. To trochę pod słońce było.
-
tu trochę mi się przy skanowaniu wierzchołek uciapał :(
-
to ale jesteś bogaty...
-
Ja też pa pa
-
Sławku, wymiękam - oczy mi się dzisiaj kleją :(
-
codzieninny, fiera, dino dzięki
-
Dzięki, niestety słaba rozdzielczość skanu i widać kropki i inne takie :(
Widać też filharmonię po prawej.
-
dobra kompozycja
-
dzięki :)))
-
szybka bestia, nie powiem :)))
-
i to się doczekało plusa :) dzięki Iwonka. To trochę pod słońce było.
-
tu trochę mi się przy skanowaniu wierzchołek uciapał :(
-
to ale jesteś bogaty...
-
Ja też pa pa
-
Sławku, wymiękam - oczy mi się dzisiaj kleją :(
-
codzieninny, fiera, dino dzięki
-
Dzięki, niestety słaba rozdzielczość skanu i widać kropki i inne takie :(
Widać też filharmonię po prawej. -
dobra kompozycja
-
dzięki :)))
-
szybka bestia, nie powiem :)))