Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2865

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 11:08)
    i to się doczekało plusa :) dzięki Iwonka. To trochę pod słońce było.
  2. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 11:07)
    tu trochę mi się przy skanowaniu wierzchołek uciapał :(
  3. iwonka55h
    iwonka55h (30.05.2009 11:00)
    to ale jesteś bogaty...
  4. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 1:29)
    Ja też pa pa
  5. dino
    dino (30.05.2009 1:28)
    Sławku, wymiękam - oczy mi się dzisiaj kleją :(
  6. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 1:10)
    codzieninny, fiera, dino dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 1:09)
    Dzięki, niestety słaba rozdzielczość skanu i widać kropki i inne takie :(
    Widać też filharmonię po prawej.
  8. dino
    dino (30.05.2009 1:07)
    dobra kompozycja
  9. voyager747
    voyager747 (30.05.2009 0:54)
    dzięki :)))
  10. dino
    dino (30.05.2009 0:53)
    szybka bestia, nie powiem :)))