Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2851
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
40 stopni C, w paźdierniku ok. 20ego :)
-
Niestety jest bałagan :)) A podróży nie chce mi się robić.
-
Tak mniej więcej po środku, ciężko ją znaleźć nawet na Google Earth.
Dzięki
-
To jedno z tych zdjec wszechczasow...
-
Ale smakuje calkiem niezle. Po ugotowaniu zapach chyba sie ulatnia.
-
Czy to tez jeszcze okres pozolklych fotografii?
-
Nie kojarze w ktorej czesci wyspy jest ta swiatynia.
-
Voyager, powinienes te zdjecia troche usystematyzowac, latwiej by je bylo namierzyc, a tak nawet jak tu zostawisz jakis komentarz, to juz do niego tak latwo nie trafie...
-
Badwater - najwieksza depresja w Nowym Swiecie...
Cieplo bylo?
-
No co Ty, ja się cieszę, to pociąg donikąd :))
-
40 stopni C, w paźdierniku ok. 20ego :)
-
Niestety jest bałagan :)) A podróży nie chce mi się robić.
-
Tak mniej więcej po środku, ciężko ją znaleźć nawet na Google Earth.
Dzięki -
To jedno z tych zdjec wszechczasow...
-
Ale smakuje calkiem niezle. Po ugotowaniu zapach chyba sie ulatnia.
-
Czy to tez jeszcze okres pozolklych fotografii?
-
Nie kojarze w ktorej czesci wyspy jest ta swiatynia.
-
Voyager, powinienes te zdjecia troche usystematyzowac, latwiej by je bylo namierzyc, a tak nawet jak tu zostawisz jakis komentarz, to juz do niego tak latwo nie trafie...
-
Badwater - najwieksza depresja w Nowym Swiecie...
Cieplo bylo? -
No co Ty, ja się cieszę, to pociąg donikąd :))