Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2851

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 17:34)
    40 stopni C, w paźdierniku ok. 20ego :)
  2. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 17:33)
    Niestety jest bałagan :)) A podróży nie chce mi się robić.
  3. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 17:32)
    Tak mniej więcej po środku, ciężko ją znaleźć nawet na Google Earth.
    Dzięki
  4. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 17:01)
    To jedno z tych zdjec wszechczasow...
  5. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 16:58)
    Ale smakuje calkiem niezle. Po ugotowaniu zapach chyba sie ulatnia.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 16:56)
    Czy to tez jeszcze okres pozolklych fotografii?
  7. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 16:54)
    Nie kojarze w ktorej czesci wyspy jest ta swiatynia.
  8. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 16:54)
    Voyager, powinienes te zdjecia troche usystematyzowac, latwiej by je bylo namierzyc, a tak nawet jak tu zostawisz jakis komentarz, to juz do niego tak latwo nie trafie...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 16:48)
    Badwater - najwieksza depresja w Nowym Swiecie...

    Cieplo bylo?
  10. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 0:00)
    No co Ty, ja się cieszę, to pociąg donikąd :))