Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2850

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:54)
    tak latasz co jakiś czas ? :)) kawał drogi :)
  2. dino
    dino (03.06.2009 20:49)
    zgadzam się ze Smokiem - odwiedzam siebie co jakiś czas Hanauma Bay...
  3. dino
    dino (03.06.2009 20:48)
    ja widziałem na termometrze w Furnace Creek tylko 118F, ale już było późno po południu :)
  4. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:28)
    ciepławo tam :))
  5. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:26)
    ale teraz mam 1000 zdjęć i trochę późno na porządkowanie. Potem trzeba by te zdjęcia wszystkie edytować i przenosić. Na początku założyłem, że nie będę opisywał podróży i tak zostało.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 20:22)
    Mozesz zalozyc podroze beztekstowe... A bedzie elegancko poukladane ;o) Pamietasz nasza dyskusje na forum o porzadku :-) ?
  7. s.wawelski
    s.wawelski (03.06.2009 20:20)
    W lipcu, w cieniu bylo 49C (120F). Czulem jak mi wysychaja oczy...
  8. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:06)
    dzięki Smoku :)
  9. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 20:06)
    dzięki Smoku :)
  10. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 17:35)
    to samsung małpka, ale to było późno, ciut przed zachodem.