Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2853

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:22)
    raf4 dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:22)
    raf4 dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:22)
    raf4 dzięki
  4. sagnes80
    sagnes80 (02.06.2009 11:59)
    może jakiś zlot czarownic w stolicy? ;)
  5. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 1:05)
    inni z Twojej firmy się udzielali :) wystarczy :)
  6. dino
    dino (02.06.2009 1:04)
    Sławku - dzięki za plusiki :)
    trochę dzisiaj milczałem, ale od wczoraj pracowałem nad tekstem i uznałem, że wystarczy :)

    .
  7. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 1:01)
    codzieninny dzięki :)
  8. dino
    dino (01.06.2009 23:55)
    dobre skojarzenie!
  9. voyager747
    voyager747 (01.06.2009 23:34)
    ja mam zawsze skojarzenie z takimi aniołkami jak w kościołach są :))
    dzięki
  10. dino
    dino (01.06.2009 23:33)
    jak ja żałuję, że teraz tylko siódme piętro.... z 18tego to miałem widoki....

    bardzo fajne - rada starszych patrzy na nas z góry...