Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2849

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 0:20)
    dzięki Sylwek :)
  2. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 0:11)
    pt.janicki dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 0:10)
    pt.janicki dzięki
  4. iwonka55h
    iwonka55h (03.06.2009 23:18)
    tak, popieram Arnolda, w podróżach łatwiej by było oglądać. Załóż sobie kilka podróży i pomalutku doklejaj.
    Ja w ten sposób zaczęłam porządkować pierwsze zdjęcia wklejone tutaj na chybił trafił.
  5. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 23:04)
    slawannka dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 23:02)
    Za późno i za dużo ich, nie mam siły :))
  7. arnold.layne
    arnold.layne (03.06.2009 23:00)
    Sławek nie dziękuj, tylko rozdziel swoje zdjęcia na podróże - będzie łatwiej je oglądac i oceniac ;-)
  8. voyager747
    voyager747 (03.06.2009 21:08)
    ech, chętnie bym wkleił coś innego, ale u nas ciężko uświadczyć jakiś większy samolot w innym malowaniu :(
  9. arnold.layne
    arnold.layne (03.06.2009 21:03)
    "zawsze TO można wytłumaczyć również na ślimakach :)) "
    W piątej klasie szkoły podstawowej TO tłumaczono nam na królikach ;-). Dino, powinieneś to pamiętac, jesteś tylko trochę młodszy ode mnie ;-))
  10. arnold.layne
    arnold.layne (03.06.2009 21:00)
    Kryptoreklama raczej ;-)