Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2849
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki Sylwek :)
-
pt.janicki dzięki
-
pt.janicki dzięki
-
tak, popieram Arnolda, w podróżach łatwiej by było oglądać. Załóż sobie kilka podróży i pomalutku doklejaj.
Ja w ten sposób zaczęłam porządkować pierwsze zdjęcia wklejone tutaj na chybił trafił.
-
slawannka dzięki
-
Za późno i za dużo ich, nie mam siły :))
-
Sławek nie dziękuj, tylko rozdziel swoje zdjęcia na podróże - będzie łatwiej je oglądac i oceniac ;-)
-
ech, chętnie bym wkleił coś innego, ale u nas ciężko uświadczyć jakiś większy samolot w innym malowaniu :(
-
"zawsze TO można wytłumaczyć również na ślimakach :)) "
W piątej klasie szkoły podstawowej TO tłumaczono nam na królikach ;-). Dino, powinieneś to pamiętac, jesteś tylko trochę młodszy ode mnie ;-))
-
Kryptoreklama raczej ;-)
-
dzięki Sylwek :)
-
pt.janicki dzięki
-
pt.janicki dzięki
-
tak, popieram Arnolda, w podróżach łatwiej by było oglądać. Załóż sobie kilka podróży i pomalutku doklejaj.
Ja w ten sposób zaczęłam porządkować pierwsze zdjęcia wklejone tutaj na chybił trafił. -
slawannka dzięki
-
Za późno i za dużo ich, nie mam siły :))
-
Sławek nie dziękuj, tylko rozdziel swoje zdjęcia na podróże - będzie łatwiej je oglądac i oceniac ;-)
-
ech, chętnie bym wkleił coś innego, ale u nas ciężko uświadczyć jakiś większy samolot w innym malowaniu :(
-
"zawsze TO można wytłumaczyć również na ślimakach :)) "
W piątej klasie szkoły podstawowej TO tłumaczono nam na królikach ;-). Dino, powinieneś to pamiętac, jesteś tylko trochę młodszy ode mnie ;-)) -
Kryptoreklama raczej ;-)