Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2852
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:)) dzięki, mu tam niedaleko tych szynek :)
-
tak mi się kojarzy, że gdzieś na tej uliczce w prawo parkowałem... :)
-
chyba nie masz mi za złe, że troszkę odstałem od peletonu... :)
tylko dokąd my jedziemy...... ??
-
Edyta dzięki
-
malutkie były, to fakt, dzięki. Nie mam pojęcia co to.
-
ciekawe jak sie nazywa ;D cos stokrotko podobnego - ladniutkie to malenstwo!
-
dzięki flusz. Jakby był lepszy aparat, to by było lepsze, bardziej ostre, lepsze kolory itp.
-
sagnes80 dzięki
-
sagnes80 dzięki
-
raf4 dzięki
-
:)) dzięki, mu tam niedaleko tych szynek :)
-
tak mi się kojarzy, że gdzieś na tej uliczce w prawo parkowałem... :)
-
chyba nie masz mi za złe, że troszkę odstałem od peletonu... :)
tylko dokąd my jedziemy...... ?? -
Edyta dzięki
-
malutkie były, to fakt, dzięki. Nie mam pojęcia co to.
-
ciekawe jak sie nazywa ;D cos stokrotko podobnego - ladniutkie to malenstwo!
-
dzięki flusz. Jakby był lepszy aparat, to by było lepsze, bardziej ostre, lepsze kolory itp.
-
sagnes80 dzięki
-
sagnes80 dzięki
-
raf4 dzięki