Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2852

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 23:50)
    :)) dzięki, mu tam niedaleko tych szynek :)
  2. dino
    dino (02.06.2009 23:40)
    tak mi się kojarzy, że gdzieś na tej uliczce w prawo parkowałem... :)
  3. dino
    dino (02.06.2009 23:39)
    chyba nie masz mi za złe, że troszkę odstałem od peletonu... :)

    tylko dokąd my jedziemy...... ??
  4. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 23:19)
    Edyta dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 23:09)
    malutkie były, to fakt, dzięki. Nie mam pojęcia co to.
  6. edytamalceva
    edytamalceva (02.06.2009 23:06)
    ciekawe jak sie nazywa ;D cos stokrotko podobnego - ladniutkie to malenstwo!
  7. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 22:01)
    dzięki flusz. Jakby był lepszy aparat, to by było lepsze, bardziej ostre, lepsze kolory itp.
  8. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:24)
    sagnes80 dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:23)
    sagnes80 dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (02.06.2009 14:23)
    raf4 dzięki