Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2848

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. carrie.carrie
    carrie.carrie (04.06.2009 22:11)
    Dzieki! Ja jestem raczej typ ryzykanta, wiec planuje wypozyczyc samochod (choc myslalam tez o skuterze). Mieszkam w Edynburgu, wiec z ruchem lewostronnym jestem oswojona (choc niestety tutaj nigdy tu nie prowadzilam). Nie moge sie doczekac podrozy, od weekendu zaczynam planowanie, wiec bede cie nekac pytaniami! Ach i czy zapusciles sie moze na zach czesc wyspy? Tam podobno bardziej 'dziko'. Buzka!
  2. arnold.layne
    arnold.layne (04.06.2009 21:25)
    Żadne "za późno", "za dużo" to zaleta a nie wada;-); a co do sił - masz je na wojaże po świecie? To i na uporządkowanie relacji nie powinno Ci ich zabraknąc;-))).
  3. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 20:27)
    widziałem,od razu na Alitalię przełącza jak się da WAW.
  4. city_hopper
    city_hopper (04.06.2009 19:54)
    voyager, Air One jest łączone z nowa Alitalią (zombie) i po prostu Air One lata na kodzie Alitalii. Ich system rezerwacyjny przerzuca na Alitalię. Więc już niewiele lotów Air One do WAW pozostało :-(
  5. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 13:57)
    manki dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 13:57)
    manki dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 13:55)
    manki dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (04.06.2009 12:25)
    Witaj, to jest niedaleko Ubud, wszystkie wycieczki tam trafiają :) Trzeba samochód wypożyczyć z kierowcą i jeździć. Samemu raczej trudno, bo po lewej stronie, bo pełno skuterów, bo tłok itp.
    Potrzebny przewodnik jakiś i można zwiedzać.
    Dzięki za ++ :)
    jakby co, to pytaj.
  9. carrie.carrie
    carrie.carrie (04.06.2009 11:00)
    I wlasnie doczytalam, ze robione w Ubud... Niestety, blondi jestem i to na calej linii :-) Jesli sie nie gniewasz za moje spamowanie i masz jakies wskazowki/rady dot. podrozy, to czekam z niecierpliwoscia...
  10. carrie.carrie
    carrie.carrie (04.06.2009 10:57)
    Voyager, w ktorej czescie Bali robiles te zdjecia? Czy dobrze zgaduje, ze to zachodnia czesc wyspy? Prosze o rady, bo wybieram sie za pare tygodni i bede zrozpaczona, jak nie trafie tam gdzie robiles te fotki! Cuda! :-)