Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2846
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Dzięki za ++++++
-
dzięki, niestety ta pogoda mnie dobija :(( nie pamiętam tak koszmarnego czerwca :((
-
Ja się zgodziłem co do idei :)
-
To skoro Sławku się zgodziłeś co do meritum to do roboty!!! :))
-
Witaj.dziEki za ++++++++
-
Ja też popieram :))
-
:)) pogoda jest paskudna, zimno i chmury ciągle, od czasu do czasu przynajmniej tęczę można wypatrzeć.
Dzięki.
-
to się nazywa mieszkać na 9 pietrze...
-
kasy1 dzięki :)
-
to właśnie trzeba zmienić, zwłaszcza tego Ethiada trzeba opstrykać i w środku i z wierzchu :))
-
Dzięki za ++++++
-
dzięki, niestety ta pogoda mnie dobija :(( nie pamiętam tak koszmarnego czerwca :((
-
Ja się zgodziłem co do idei :)
-
To skoro Sławku się zgodziłeś co do meritum to do roboty!!! :))
-
Witaj.dziEki za ++++++++
-
Ja też popieram :))
-
:)) pogoda jest paskudna, zimno i chmury ciągle, od czasu do czasu przynajmniej tęczę można wypatrzeć.
Dzięki. -
to się nazywa mieszkać na 9 pietrze...
-
kasy1 dzięki :)
-
to właśnie trzeba zmienić, zwłaszcza tego Ethiada trzeba opstrykać i w środku i z wierzchu :))