Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2846

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:36)
    Dzięki za ++++++
  2. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:35)
    dzięki, niestety ta pogoda mnie dobija :(( nie pamiętam tak koszmarnego czerwca :((
  3. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:29)
    Ja się zgodziłem co do idei :)
  4. dino
    dino (05.06.2009 22:41)
    To skoro Sławku się zgodziłeś co do meritum to do roboty!!! :))
  5. smyczek1974
    smyczek1974 (05.06.2009 22:15)
    Witaj.dziEki za ++++++++
  6. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 20:50)
    Ja też popieram :))
  7. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 19:59)
    :)) pogoda jest paskudna, zimno i chmury ciągle, od czasu do czasu przynajmniej tęczę można wypatrzeć.
    Dzięki.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (05.06.2009 19:56)
    to się nazywa mieszkać na 9 pietrze...
  9. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 17:00)
    kasy1 dzięki :)
  10. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 0:09)
    to właśnie trzeba zmienić, zwłaszcza tego Ethiada trzeba opstrykać i w środku i z wierzchu :))