Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2844

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 18:32)
    wiadomo już coś więcej o tamtym locie?
  2. dingo11
    dingo11 (06.06.2009 18:31)
    ale żarłoki ...
  3. dingo11
    dingo11 (06.06.2009 18:27)
    gra w zielone?
  4. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 18:19)
    Niestety, z tym AF to kicha :(( dzięki. Dzisiaj lądowały dwa 767 i dwa startowały.
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (06.06.2009 18:18)
    Po ostatnich wydarzeniach chyba troche strach "fruwac" ...

    A zdjecie : cudo !

    Niebo Ci kolor na zyczenie trzymalo ; )
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (06.06.2009 18:16)
    Troche jednak straszny...

    Dobrze,ze na zdjeciu ; )
  7. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 17:50)
    mogło być: gąsienice :)) dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 17:49)
    tego było ciężko upolować, bo uciekał :)) dzięki
  9. edytamalceva
    edytamalceva (06.06.2009 17:04)
    sliczny taki niebiesciusi :D
  10. edytamalceva
    edytamalceva (06.06.2009 17:01)
    haberek - mój ulubiony ;D i jeszcze ten baczek - slicznie!!!