Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2844
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
wiadomo już coś więcej o tamtym locie?
-
ale żarłoki ...
-
gra w zielone?
-
Niestety, z tym AF to kicha :(( dzięki. Dzisiaj lądowały dwa 767 i dwa startowały.
-
Po ostatnich wydarzeniach chyba troche strach "fruwac" ...
A zdjecie : cudo !
Niebo Ci kolor na zyczenie trzymalo ; )
-
Troche jednak straszny...
Dobrze,ze na zdjeciu ; )
-
mogło być: gąsienice :)) dzięki
-
tego było ciężko upolować, bo uciekał :)) dzięki
-
sliczny taki niebiesciusi :D
-
haberek - mój ulubiony ;D i jeszcze ten baczek - slicznie!!!
-
wiadomo już coś więcej o tamtym locie?
-
ale żarłoki ...
-
gra w zielone?
-
Niestety, z tym AF to kicha :(( dzięki. Dzisiaj lądowały dwa 767 i dwa startowały.
-
Po ostatnich wydarzeniach chyba troche strach "fruwac" ...
A zdjecie : cudo !
Niebo Ci kolor na zyczenie trzymalo ; ) -
Troche jednak straszny...
Dobrze,ze na zdjeciu ; ) -
mogło być: gąsienice :)) dzięki
-
tego było ciężko upolować, bo uciekał :)) dzięki
-
sliczny taki niebiesciusi :D
-
haberek - mój ulubiony ;D i jeszcze ten baczek - slicznie!!!