Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2845

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (06.06.2009 16:06)
    Dobrze ,ze tytul optymistyczny... ; )
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 16:05)
    Fruwa i nawet mi uciekał ostro :)
  3. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (06.06.2009 16:05)

    Takie ma male skrzydelka,a taki tlusciutki ; )

    Ciekawe czy on fruwa,czy moze .... spaceruje ; )
  4. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 15:57)
    sporo już nazbierał chyba :) dzięki
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (06.06.2009 15:54)
    ... i kwiaty rumianku ...

    Dziekuje , Voy, sliczne zdjecie : )
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (06.06.2009 15:52)
    To jest bardzo zapracowany pszczolek ; )
  7. dingo11
    dingo11 (06.06.2009 15:51)
    hej, czy pamiętacie "Blues Brothers 2000"?
    kto wyłaniał się z takich chmur?
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 9:33)
    mimbla.londyn dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (05.06.2009 23:58)
    u nas codziennie są takie :((
  10. smyczek1974
    smyczek1974 (05.06.2009 23:54)
    Nie wiem z kiedy sa Twoje ale moje te grożne to z wczoraj okolo godzinki 8!!!