Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2845
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Dobrze ,ze tytul optymistyczny... ; )
-
Fruwa i nawet mi uciekał ostro :)
-
Takie ma male skrzydelka,a taki tlusciutki ; )
Ciekawe czy on fruwa,czy moze .... spaceruje ; )
-
sporo już nazbierał chyba :) dzięki
-
... i kwiaty rumianku ...
Dziekuje , Voy, sliczne zdjecie : )
-
To jest bardzo zapracowany pszczolek ; )
-
hej, czy pamiętacie "Blues Brothers 2000"?
kto wyłaniał się z takich chmur?
-
mimbla.londyn dzięki
-
u nas codziennie są takie :((
-
Nie wiem z kiedy sa Twoje ale moje te grożne to z wczoraj okolo godzinki 8!!!
-
Dobrze ,ze tytul optymistyczny... ; )
-
Fruwa i nawet mi uciekał ostro :)
-
Takie ma male skrzydelka,a taki tlusciutki ; )
Ciekawe czy on fruwa,czy moze .... spaceruje ; ) -
sporo już nazbierał chyba :) dzięki
-
... i kwiaty rumianku ...
Dziekuje , Voy, sliczne zdjecie : ) -
To jest bardzo zapracowany pszczolek ; )
-
hej, czy pamiętacie "Blues Brothers 2000"?
kto wyłaniał się z takich chmur? -
mimbla.londyn dzięki
-
u nas codziennie są takie :((
-
Nie wiem z kiedy sa Twoje ale moje te grożne to z wczoraj okolo godzinki 8!!!