Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2842

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:10)
    He he, ja też mówię: robalek :) Dzięki za +++
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:08)
    dzięki, witaj :)
  3. bobi178
    bobi178 (06.06.2009 20:08)
    Witaj Slawku:)

    Widze, ze dzieje sie tutaj sporo...pare dni nieobecnosci i wrecz nie da sie nadrobic zaleglosci:)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 19:50)
    Jamiiii :D Agnieszko - odkąd pamiętam mieliśmy pszczoły :) Po dziadku została nam pasieka 38 uli, parę lat jeszcze się działało w temacie ;) później niestety trzeba było sprzedać wszystkie ule. Od 2004 r mamy w ogródku dwa ule, ale od dwóch lat stoją puste.
    A szkoda.
    Pamiętam - kiedyś takie wybieranie miodu z tylu uli - to była impreza lepsza niż dożynki! ;) :P
  5. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 19:44)
    dzięki za +++
  6. sagnes80
    sagnes80 (06.06.2009 19:29)
    brawo dla Ciebie kuniu - i za piosenkę i za szczegóły dotyczące miodku :) ja kilka tygodni temu odwirowywałam z tatą pyszny miodek rzepakowy :)
  7. sagnes80
    sagnes80 (06.06.2009 19:26)
    dawno, dawno temu dziadek miał jedwabniki - to była dopiero zabawa, ale i dużo pracy z wykarmieniem tysięcy pięknych, włochatych gąsienic :)
  8. sagnes80
    sagnes80 (06.06.2009 19:20)
    pomyliłeś go z dmuchawcem?;)
  9. sagnes80
    sagnes80 (06.06.2009 19:19)
    i takie fajne, lekko włochate i kolorowe :) też lubię, ale preferują spotkania z obrazkami ;)
  10. bobi178
    bobi178 (06.06.2009 19:17)
    podobno przynosza szczescie:)