Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2841
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
fajnie pachną, znowu mi się literka zjadła :)
-
dzięki wielkie :))
-
dzięki za +++
-
dzięki :))
-
ojej, a co tu się wyrabia :) Ja też lubię chabry, fanie pachną :)
Dzięki za +++++
-
na razie nic, ponoć dzisiaj coś znaleźli.
Dzięki za +++
-
jakby dorysować mu buzię, oczka.. :) bo czapeczkę ma fajną :) tylko kadłubek jakiś taki zarośnięty :P
-
tak, to był taki żółty kwiatek i pd góry cały użarty :)) dzięki za +++
-
dzięki, tu jak zwykle czerwony się zepsuł przy pomniejszaniu
-
taki był "łysolek ", dzięki
-
fajnie pachną, znowu mi się literka zjadła :)
-
dzięki wielkie :))
-
dzięki za +++
-
dzięki :))
-
ojej, a co tu się wyrabia :) Ja też lubię chabry, fanie pachną :)
Dzięki za +++++ -
na razie nic, ponoć dzisiaj coś znaleźli.
Dzięki za +++ -
jakby dorysować mu buzię, oczka.. :) bo czapeczkę ma fajną :) tylko kadłubek jakiś taki zarośnięty :P
-
tak, to był taki żółty kwiatek i pd góry cały użarty :)) dzięki za +++
-
dzięki, tu jak zwykle czerwony się zepsuł przy pomniejszaniu
-
taki był "łysolek ", dzięki