Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2841

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:21)
    fajnie pachną, znowu mi się literka zjadła :)
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:15)
    dzięki wielkie :))
  3. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:15)
    dzięki za +++
  4. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:15)
    dzięki :))
  5. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:14)
    ojej, a co tu się wyrabia :) Ja też lubię chabry, fanie pachną :)
    Dzięki za +++++
  6. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:13)
    na razie nic, ponoć dzisiaj coś znaleźli.
    Dzięki za +++
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 20:12)
    jakby dorysować mu buzię, oczka.. :) bo czapeczkę ma fajną :) tylko kadłubek jakiś taki zarośnięty :P
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:12)
    tak, to był taki żółty kwiatek i pd góry cały użarty :)) dzięki za +++
  9. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:11)
    dzięki, tu jak zwykle czerwony się zepsuł przy pomniejszaniu
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:10)
    taki był "łysolek ", dzięki