Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2840

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. bobi178
    bobi178 (06.06.2009 21:07)
    co do tego robala to nie mozna sie nie zgodzic:))
  2. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:59)
    :)) ja , bez przesady :)) dzięki, mam ubaw teraz :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 20:53)
    Edyta!! :P
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 20:52)
    świetnie się ten niebieściusi motylek komponuje z zielonym tłem zbóż :)
  5. edytamalceva
    edytamalceva (06.06.2009 20:51)
    sie znaczy voy do kwiatuszka, bo chyba nie ten robal ;p
  6. pt.janicki
    pt.janicki (06.06.2009 20:49)
    ...jak to ładne do ładnego ciągnie...
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 20:42)
    w ogóle bukiet kwiatków polnych własnoręcznie zebranych i ułożonych chyba więcej znaczy, ma więcej ciepła, uczucia, niż jakieś oklepane kwiatki z kwiaciarni :)

    Mimblo, ten tłuścioszek pewnie pomyka takim małym skuterkiem :) bo rzeczywiście jak się spojrzy- trudno uwierzyć, że taki kawał ciałka ;) dźwigną te cieniutkie, malutkie skrzydełka :)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 20:39)
    nie wiem jak z chlebem, ale te krwiożercze drapieżniki w czerwono-ciapciastej zbroi oczyszczają uprawy z mszyc :)
  9. pt.janicki
    pt.janicki (06.06.2009 20:35)
    ...no i oczywiście "...kawałek chleba z nieba..."
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 20:25)
    Teraz jeden dzień, to może być 100 zdjęć i 1000 komentarzy :))