Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2839

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. fiera_loca
    fiera_loca (07.06.2009 0:57)
    to oni jeszcze lataja?
  2. dino
    dino (07.06.2009 0:55)
    no to są :))) fiera już działa :)))
  3. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 0:47)
    :))
  4. pt.janicki
    pt.janicki (06.06.2009 23:50)
    Edyto, o urodzie Voyagera się nie wypowiadam - wystarczą mu zapewne opinie Pani Voyagerowej. Robalek, a dokładniej robak potrafi jednak wywoływać reakcje sympatyczne. Na przykład wymaga zalewania, co w miłym towarzystwie jest, jak wiemy, procesem wpływającym korzystnie na budowę społeczeństwa obywatelskiego!
    To mówiąc, nie naruszając ciszy wyborczej, zachowałem się PO obywatelsku!
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 23:40)
    a w ogóle z tymi pręcikami to ten kwiatek wygląda jak paszcza Crackera z "Piratów z Karaibów" albo Czerwa Pustynnego z filmu "Dune" :)
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.06.2009 21:47)
    :)))
  7. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:47)
    jakby usiadł na chaberku, to by było gorzej :)
  8. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:46)
    :)) latał całkiem sprawnie :)
  9. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:32)
    dzięki :))
  10. voyager747
    voyager747 (06.06.2009 21:12)
    dzięki :)